Grand-Prix ScepU 2013
Voor wie       : jeugdspelers, geboren in 1993 of later, van alle nivo's
Wanneer        : zaterdag 18 mei
Waar           : Sportcentrum De Mencke, Sportlaan 4, 9981 JZ Uithuizen
Registratie    : 12.30 tot 13.00 uur
Aanvang        : 13.00 uur
Prijsuitreiking: 17.15 uur
Inleg          : Ä 5,- voor KNSB-leden (ingeschreven bij de NOSBO of een andere regionale bond)
		 Ä 7,- voor overigen en bij te late inschrijving
Prijzen        : drie bekers per groep + veel extra prijzen!
Speelvorm      : groepen van 8 of 6 spelers, ingedeeld naar speelsterkte
Speeltempo     : 15 of 20 minunten p.p.p.p.
Contactpersoon : Erwin Kok (06-50624941)
Inschrijven    : bij voorkeur per inschrijfformulier, eventueel per email, 
		 in beide gevallen sluit de inschrijving op vrijdag 17 mei a.s. om 20.00 uur.

Bijzonderheden : de groepen A, B en C spelen in 6-tallen met langere bedenktijd (20 minuten p.p.p.p.);
		 tussen de wedstrijden door kun je meedoen aan een gratis Apenkooi in een aparte hal.

De groepen worden ingedeeld op basis van de meest recente Noordelijke jeugdrating.
Dit toernooi telt mee voor NOSBO Grand-Prix cyclus; 
de resultaten worden verwerkt in de Noordelijke en de KNSB-jeugdrating.

Toernooiposter

Deelnemerslijst

Voornaam	Achternaam		Club	  NJR	Geb.jr	Stap

Gerbert		Leeftink		Assen		1711
Dennis van den	Bergh			Unitas		1637
Eelke de 	Boer			Paardensprong	1605
Jonas		Hilwerda		Paardensprong	1453
Martijn van 	Nimwegen		Paardensprong	1346
Daniel	 	Apol			Paardensprong	1342

Tycho		Bruggink		Assen		1240
Leonard in't	Veen			ScepUnitas	1193
Luca		Petrelli		Staunton	1074
Robin		Bruins			Ten Boer	1034
Jesper		Post			Assen		1150
Daan de 	Vetten			Paardensprong	1145
Niels van 	Nimwegen		Paardensprong	1137
Hugo van der 	Molen			Paardensprong	1038

Bas		Haaksema		Schaakkwartier	1027
Gerben		Mulder			Ten Boer	 948
Vincent		Richtering Blenken R.	Assen		 927
Sieger de 	Goede			Paardensprong	 925
Gerbrich	Kroon			Ten Boer	 862
Dalarna	van	Pijkeren		Ten Boer	 823
Ilja de		Goede			PL (e2-e4)	 747
Matthijs vanden	Brink			Paardensprong	 702

Joost		Bensink			ScepU		 694
Brian		Elsinga			-		 694
Ilse		Schuit			Ten Boer	 661
Abel		Nissen			Ten Boer	 646
Marrit		Adema			Sneek		 618
Wessel		Adema			Sneek		 597
Luuk		Hartman			Ten Boer	 548
Hugo		Timmer			Ten Boer	 535

Daan van der	Eijk			- (ScepU)	 504
Pieter van 	Nes			Paardensprong	 502
Joppe		Kok			ScepU		 497
Remco		Reinders		Ten Boer	 477
Loek van der	Hagen			Haren		 435
Kasper		Notebomer		Schaakkwartier	 415
Tristan		Post			Assen		 413
Jarno		Bruins			Ten Boer	 361

Eric		Cruiming		-		 355
Teun		Mekenkamp		?		 333
Joey		Nolden			- (Ten Boer)	 329
Lyne		Bruggink		Assen		 298
Willem		Mooibroek		Groningen	 287
Marthijn	Kooistra		Philidor	 281
Mark		Haaksema		-		 363
Rick		Haaksema		Schaakkwartier	 120

Niels		Bouwman			-		 283
Pieter van der 	Graaf			Paardensprong	 252
Bjon		Dieruff de Vries	(Scepu)		 245
Olivier		Rustige			- (e2-e4)	 219
Marjolein	Veloo			-		 227	
Roos de 	Vetten			Paardensprong	 214
Danny		Jelsma			-		 206
Nora		Baljť			-		 201

Martin		Reinders		Ten Boer	 194
Jorick		Bouwman			-		 189
Rebecca		Bult			ScepU		 180
Willem Tycho	Bleijenburg		-		 150
Same		Drenth			-		 150
Mieke		Nissen			Ten Boer	 145
David de	Graaf			- (HSP)		 131
Boaz  de	Graaf			HSP		 120

Noach de	Graaf			HSP		 120*
Sander		Hilwerda		Paardensprong	 110
Isis		Diepeveen		-		   0	2003	0	
Omorian		Clifford		-		   0	2002	0	
Ewoma		Clifford		-		   0	2004	0	
Jelte ter	Elst			-		   0	2004	0	
Pieter		Mollema			-		   0	2004	0	
Stijn van der	Eijk			- (ScepU)	   0	2004	0	

Sirius		Eldering		Unitas		 110 (o.v.)
71 deelnemers en zeer sterk bezet!
Hoe ging dit toernooi vorig seizoen ook maar weer?