Grand-Prix Schaakstad Groningen

Resultaten

Kijk op de fotopagina van het Schaakfestival Groningen voor prachtige foto's van de prijsuitreiking, gemaakt door niemand minder dan veelvoudig Nederlands dameskampioene Zhaoqin Peng.

De prijzen werden uitgereikt door regerend Nederlands dameskampioene Anne Haast en Groningens wethouder van sport Paul de Rook (foto).
Ook dank aan de groepshoofden Anders Bay, Kees Romijn, Stephan van der Hagen, Marjolein de Goede, vader Sagel en moeder Hofstra.

Verslagen (en foto's) clubsites: Haren (met fotoreportage Harry Gielen) | Paardensprong | Staunton Assen | Ten Boer.

   NOSBO GP Schaakfestival A   Pnt WP   SB   NJR  TPR  W-We 1 2 3 4 5 6 OR Klass
1. Nawijn,T.D.(Thijmen)        4   11.0 8.75 1038 1314 +1.7 X 1   1 1    18.00 
2. Noordenbos,D.(Daan)         3   12.0 5.75 1041 1145 +0.7 0 X   1 1    15.00 
3. Spanjer,J.M.(Joris Martijn) 2  12.5 6.25 1223 1037 -1.2   X 1 0     13.00 
4. Petrelli,L.(Luca)           2   13.0 5.50 1048 1000 -0.3   0 X 1 0 1  11.00 
   Dijkstra,S.(Sjouke)         2   13.0 4.00 1047 1000 -0.3 0 0 1 0 X 1 0  11.00 
6. Bruins,R.(Robin)            1  13.5 3.25 1009  929 -0.5 0 0  1 0 X     8.00 

   NOSBO GP Schaakfestival B   Pnt WP   SB    NJR TPR  W-We 1 2 3 4 5 6 7 8 OR Klass
1. Hagen,van der L.(Loek)      5  22.5 19.25 829 1098 +2.4 X 1 1 1  1 0 1    17.86 
2. Kootstra,H.J.(Harm Jan)     5   23.0 12.75 995 1011 +0.1 0 X   1 1 1 1   16.14 
   Huisinga,N.H.(Nick)         5   23.0 12.75 833 1034 +1.9 0  X  1 1 1 1   16.14 
4. Foreest,van T.(Tristan)     4  23.5 12.50 902  967 +0.6 0   X 1 1 1     13.43 
5. Mooibroek,W.(Willem)        3  24.5  7.25 816  874 +0.5  0 0 0 X 1 1 1    11.00 
6. Hofstra,T.W.(Tijmen)        2   26.0  2.50 883  703 -1.7 0 0 0 0 0 X 1 1     7.86 
7. Elsinga,B.(Brian)           1  26.5  6.00 866  641 -2.0 1 0 0 0 0 0 X      6.14 
8. Wolf,de R.T.(Ruben)         1   27.0  3.00 811  570 -1.9 0 0 0  0 0  X     4.43 

   NOSBO GP Schaakfestival C   Pnt WP   SB    NJR TPR  W-We 1 2 3 4 5 6 7 8 OR Klass
1. Hofstra,J.(Jelmer)          6   22.0 16.50 787 1005 +1.7 X 0 1 1 1 1 1 1    18.57 
2. Adema,W.(Wessel)            5  22.5 16.75 709  937 +2.0 1 X 1 0  1 1 1    16.86 
3. Goede,de G.I.(Ilja)         4   24.0 10.00 767  754 -0.1 0 0 X 1 1 0 1 1 1  13.71 
   Bredek,T.M.(Tim)            4   24.0 10.50 656  770 +1.1 0 1 0 X 0 1 1 1 0  13.71 
5. Ruiten,van L.(Lukas)        3  24.5 10.75 783  701 -0.8 0  0 1 X 1 1 0    11.00 
6. Spanjer,J.T.(Jesper Thomas) 2  25.5  5.75 729  603 -1.2 0 0 1 0 0 X  1     8.57 
7. Gandakusuma,A.(Alexander)   1  26.5  2.25 612  499 -0.9 0 0 0 0 0  X 1     6.14 
8. Molanus,F.(Florian)         1   27.0  3.50 644  415 -1.8 0 0 0 0 1 0 0 X     4.43 

   NOSBO GP Schaakfestival D   Pnt WP   SB    NJR TPR W-We 1 2 3 4 5 6 7 8 OR Klass
1. Ruiten,van T.(Thomas)       6   22.0 19.00 544 854 +2.5 X  1 1 1 1 1     18.57 
2. Bruins,J.(Jarno)            4  23.5 14.50 472 664 +1.8  X 1 1 1 0 0 1    15.43 
3. Nes,van P.(Pieter)          4   24.0 10.50 582 594 +0.1 0 0 X 0 1 1 1 1    13.71 
4. Molanus,L.(Lennart)         3   25.0 10.00 640 484 -1.5 0 0 1 X 0 1 1 0 2  11.29 
   Hagen,van der J.(Janneke)   3   25.0  7.50 480 507 +0.2 0 0 0 1 X 1 0 1 2  11.29 
   Timmer,H.(Hugo)             3   25.0  9.00 566 494 -0.7 0 1 0 0 0 X 1 1 1  11.29 
   Bruggink,L.(Lyne)           3   25.0  9.00 530 500 -0.3 0 1 0 0 1 0 X 1 1  11.29 
8. Foreest,van N.(Nanne)       1  26.5  6.00 570 319 -2.2  0 0 1 0 0 0 X     5.14 

   NOSBO GP Schaakfestival E   Pnt WP   SB    NJR TPR W-We 1 2 3 4 5 6 7 8 OR Klass
1. Siebring,B.(Bart)           6  21.5 19.25 421 846 +3.1 X  1 1 1 1 1 1    19.29 
2. Post,T.(Tristan)            4  23.5 14.75 411 534 +1.2  X 1 1 0 0 1 1    15.43 
3. Graaf,de D.(David)          4   24.0 11.00 470 471 +0.0 0 0 X 1 1 1 1 0    13.71 
4. Sagel,T.(Timo)              3  24.5  8.25 471 420 -0.5 0 0 0 X 1  1 1    12.00 
5. Molanus,E.(Eva)             3   25.0  9.00 374 383 +0.1 0 1 0 0 X 1 1 0    10.29 
6. Hoppen,O.(Oscar)            2  25.5  8.25 427 321 -1.0 0 1 0  0 X 0 1     8.57 
7. Gibcus,R.S.(Robin)          2   26.0  4.50 420 265 -1.4 0 0 0 0 0 1 X 1 1   6.86 
   Eikelaar,M.(Matthijs)       2   26.0  7.00 418 266 -1.4 0 0 1 0 1 0 0 X 0   6.86 

   NOSBO GP Schaakfestival F   Pnt  WP   SB    NJR TPR W-We 1 2 3 4 5 6 7 8 OR  Klass
1. Dool,van den A.(Annejan)    5,5  22,5 16,00 354 539 +1,6 X 1 0 1 1  1 1 1,0 17,86 
   Poelma,S.(Simon)            5,5  22,5 15,50 371 536 +1,4 0 X 1 1 1  1 1 0,0 17,86 
3. Berghuis,R.(Rowin)          5,0  23,0 14,50 380 471 +0,9 1 0 X 1 0 1 1 1     15,14 
4. Janzen,C.(Chris)            4,0  24,0  8,00 275 375 +1,0 0 0 0 X 1 1 1 1     12,71 
5. Nissen,M.(Mieke)            3,0  25,0  8,00 403 255 -1,4 0 0 1 0 X 1 0 1 1,0 10,29 
   Kooistra,M.R.C.(Marthijn)   3,0  25,0  7,50 308 268 -0,4   0 0 0 X 1 1 0,0 10,29 
7. Bleijenburg, (Willem-Tycho) 2,0  26,0  3,00 323 155 -1,5 0 0 0 0 1 0 X 1      6,86 
8. Sijbolts,L.(Li-Yan)         0,0  28,0  0,00 130     -1,6 0 0 0 0 0 0 0 X      3,00 

   NOSBO GP Schaakfestival G Pnt  WP   SB    NJR TPR W-We 1 2 3 4 5 6 7 8 OR  Klass
1. Beiboer,J.G.(Evert-Jan)   5,0  23,0 15,00 367 422 +0,5 X 1  0  1 1 1     17,14 
2. Hofstra,R.T.(Remmelt)     4,5  23,5 13,75 296 376 +0,8 0 X 1   1 1      15,43 
3. Drost,S.(Sietse)          4,0  24,0 13,00 250 328 +0,8  0 X 1 1 0  1 2,0 13,71 
   Tebbens,V.(Vincent)       4,0  24,0 15,25 250 328 +0,8 1  0 X 1 1  0 1,0 13,71 
   Dijkstra,M.(Melle)        4,0  24,0 11,25 239 330 +0,9   0 0 X 1 1 1 0,0 13,71 
6. Wierenga,J.(Jal)         3,0  25,0  7,50 276 222 -0,5 0 0 1 0 0 X 1 1      9,29 
7. Smit,L.(Luca)             2,0  26,0  5,50 263 113 -1,4 0 0   0 0 X 1      6,86 
8. Sagel,E.(Einar)           1,5  26,5  6,25 249  51 -1,7 0  0 1 0 0 0 X      5,14 

   NOSBO GP Schaakfestival H Pnt  WP   SB    NJR TPR W-We 1  2 3 4  5 6 7 8  Klass
1. Leemburg,D.(Dirk)         6,0  22,5 18,00 174 483 +2,3 X  1 0 1  1 1 1 1r 18,57 
2. Dekker,S.J.(Stella)       5,5  22,5 15,75 187 431 +2,2 0  X 1 1  1  1 1  16,86 
3. Maris,E.(Evi)             4,5  23,5 13,75 183 311 +1,2 1  0 X   1 0 1 1  14,43 
4. Nijmeijer,F.(Frank)       4,0  24,5  9,50 213 202 -0,1 0  0  X   1 1 1r 12,71 
5. Hofstra,T.E.(Tetske)      3,5  24,5  7,25 233 199 -0,3 0  0 0   X 1 1 1  11,00 
6. Blommestijn,A.(Amira)     2,5  25,5  8,25 203  98 -1,0 0   1 0  0 X 0 1   8,57 
7. Jansen,K.(Kars)           2,0  26,0  3,50 231  37 -1,8 0  0 0 0  0 1 X 1   6,86 
8. Boonstra,J.(Joppe)        0,0  27,0  4,50 200     -2,4 0r 0 0 0r 0 0 0 X   3,00 

   NOSBO GP Schaakfestival I Pnt  WP   SB    NJR TPR W-We 1 2 3 4 5 6 7 8 Klass
1. Maris,L.(Lauri)           7,0  21,0 21,00 219 581 +2,7 X 1 1 1 1 1 1 1 20,00 
2. Blommestijn,Y.(Yinte)     6,0  22,0 15,00 155 446 +2,4 0 X 1 1 1 1 1 1 17,57 
3. Visser,S.(Sem)            5,0  23,0 10,00 115 309 +1,8 0 0 X 1 1 1 1 1 15,14 
4. Hazenberg,J.(Joost)       3,5  24,5  5,25 154 141 -0,1 0 0 0 X 1  1 1 12,00 
5. Petrelli,M.(Matteo)       3,0  25,0  3,50 103  98 -0,1 0 0 0 0 X 1 1 1 10,29 
6. Takang,A.(Anna-Mae)       2,5  25,5  2,75 168  34 -1,3 0 0 0  0 X 1 1  8,57 
7. Bolhuis,J.(Jasper)        1,0  27,0  0,00 110     -2,1 0 0 0 0 0 0 X 1  5,43 
8. Eikelaar,B.(Bram)         0,0  28,0  0,00 120     -3,2 0 0 0 0 0 0 0 X  3,00 

   NOSBO GP Schaakfestival J Pnt  WP   SB    NJR TPR W-We 1 2 3 4 5 6 7 OR  Klass
1. Reuver,Y.(Yrsa)           6,0  15,0 15,00 105 524 +3,0 X 1 1 1 1 1 1     20,00 
2. Vliet,van C.(Charlotte)   3,5  17,5  8,25 110 165 +0,5 0 X 1 0 1  1 1,0 14,83 
   Hilwerda,S.(Sander)       3,5  17,5  7,25 105 166 +0,5 0 0 X 1 1 1  0,0 14,83 
4. Helden,van A.(Adriaen)    2,5  18,5  6,25 105  46 -0,5 0 1 0 X    0,5 11,17 
   Visser,R.(Rogier)         2,5  18,5  4,25 110  45 -0,5 0 0 0  X 1 1 0,5 11,17 
6. Nissen,L.(Lidewij)        1,5  19,5  3,75 105     -1,5 0  0  0 X  0,5  7,50 
   Ruiten,van S.(Silke)      1,5  19,5  3,75 100     -1,4 0 0   0  X 0,5  7,50 

Voor wie       : alle jeugdspelers, geboren in 1995 of later, van alle niveau's
Wanneer        : MAANDAG 22 december (kerstvakantie!)
Waar           : Sportcentrum RUG & Hanzehogeschool (ACLO), Blauwborgje 16, 9747 AC Groningen
Registratie    : 12.45 tot 13.15 uur
Aanvang        : 13.30 uur
Prijsuitreiking: 17.00 uur
Inleg          :  5,- voor KNSB-leden (ingeschreven bij de NOSBO of een andere regionale bond)
		  7,- voor overigen en bij te late inschrijving
Prijzen        : drie bekers per groep 
Speelschema    : groepen van 8 of 6 spelers, ingedeeld naar speelsterkte
Speeltempo     : 15 of 20 minunten p.p.p.p.
Contactpersoon : Roland Kroezen
Inschrijven    : inschrijfformulier, eventueel per email;
		 de inschrijving sluit op zondag 21 december a.s. om 20.00 uur - 
		 of zodra het maximum aantal deelnemers (86) is bereikt.
Deze GP is een onderdeel van het Schaakfestival Groningen 2014; tussen de partijen door kun je een kijkje nemen bij de vele grootmeesters in de grote zaal naast de GP, uit alle werelddelen. De prijzen worden uitgereikt door een bekende Nederlandse schaker.

De groepen worden ingedeeld op basis van de meest recente Noordelijke jeugdrating. Dit toernooi telt mee voor NOSBO Grand-Prix cyclus; de resultaten worden verwerkt in de Noordelijke en de KNSB-jeugdrating.

Deelnemerslijst

Naam				Club		NJR	Geb.jr	Stap

Joris		Spanjer		Haren	       1223
Daan		Noordenbos	Ten Boer       1041
Thijmen		Nawijn		Staunton       1038
Sjouke		Dijkstra	Gorredijk      1019
Robin 		Bruins		Ten Boer       1009
Luca		Petrelli	Staunton	999

Harm Jan	Kootstra	Gorredijk	966
Tristan van	Foreest		PL		892
Tijmen		Hofstra		Leek		886
Brian 		Elsinga		Assen		861
Loek    van der	Hagen		Haren		829
Nick 		Huisinga	Paardensprong	828
Willem 		Mooibroek	Matadoren	811
Ruben   de	Wolf		Paardensprong	806

Lukas   van	Ruiten		Sneek		793
Ilja    de	Goede		Ten Boer	767
Jelmer		Hofstra		MSV		733
Jesper		Spanjer		Haren		729
Florian 	Molanus		MSV		723
Wessel 		Adema		MSV		709
Tim 		Bredek		Haren		656
Alexander	Gandakusuma	HSP		612

Lennart		Molanus		MSV		593
Pieter  van	Nes		Paardensprong	577
Hugo		Timmer		Paardensprong	566
Nanne   van	Foreest		PL		565
Lyne 		Bruggink	Assen		525
Thomas  van	Ruiten		Sneek		507
Janneke van der	Hagen		Haren		475
Jarno 		Bruins		Ten Boer	472

Timo 		Sagel		Haren		461
David   de	Graaf		HSP		456
Oscar 		Hoppen		Staunton	447
Bart		Siebring	Haren		421
Robin		Gibcus		-		420
Matthijs	Eikelaar	Haren		418
Eva		Molanus		MSV		414
Tristan 	Post		Assen		411

Mieke 		Nissen		Ten Boer	403
Simon 		Poelma		Schaakkwartier	371
Annejan van den	Dool		Paardensprong	354
Rowin		Berghuis	Ten Boer	336
Marthijn	Kooistra	Philidor	327
Willem Tycho	Bleijenburg	e2-e4		323
Chris		Janzen		Paardensprong	300
Remmelt		Hofstra		Leek		280

Jal		Wierenga	Assen		276
Melle		Dijkstra	Gorredijk	272
Luca		Smit		MSV		263
Evert-Jan	Beiboer				260
Vincent 	Tebbens		Staunton	250
Einar 		Sagel		Haren		249
Joel		Greven		Ten Boer	248
Sietse		Drost		Paardensprong	245

Kars		Jansen		Philidor	225
Lauri		Maris		Winterswijk	219
Tetske		Hofstra		Leek		214
Frank 		Nijmeijer	Assen		213
Amira 		Blommestijn	Assen		198
Evi		Maris		Winterswijk	183
Stella 		Dekker		Assen		182
Dirk		Leemburg	Schaakkwartier	174

Joost 		Hazenberg	- (Borgstee)	154
Yinte 		Blommestijn	Assen		150
Anna-Mae	Takang		Ten Boer	127
Matteo 		Petrelli	De Matadoren	118
Sem		Visser		- (Borgstee)	115
Jasper		Bolhuis		Ten Boer	110
Adriaen van	Helden		Assen		105
Sander		Hilwerda	Staunton	105

Lidewij 	Nissen		Ten Boer	105
Yrsa 		Reuver		Ten Boer	105
Charlotte van 	Vliet		Paardensprong	105
Li-Yan		Sijbolts	e2-e4		  -	2004	2	
Joppe		Boonstra	Haren		  -	2003	0	
Bram		Eikelaar	Haren		  -	2007	0	
Rogier		Visser		- (Heerdstee)	  -	2007	0	
Silke   van	Ruiten				 55	2007	0
78 deelnemers


GP Schaakstad Groningen 2013 | 2012 | 2011


Prijswinnaars Groep A 2012 (vlnr): Danil Apol, Carmen Brouwers en Robin Bruins, voor Hans Bhm