Noordelijke Jeugdteam Competitie 2012/2013

Uitslagen en eindstand

Paardensprong 1: de eerste NJC-kampioen ooit. V.l.n.r.: teamleider Ronald, Niels, Martijn (alle 3 van Nimwegen) en DaniŽl Apol - Jonas Hilwerda ontbreekt op deze foto, die was al onderweg naar Rotterdam voor een ander schaaktoernooitje.
De kersverse NOSBO-voorzitter Ronald Kroezen reikte de prijzen uit. In zijn slottoespraak feliciteerde hij de organisatoren Van Nimwegen, Kroon en Kok met het succes van deze nieuwe competitie, die zeer waarschijnlijk volgend seizoen een vervolg zal krijgen [foto Erwin Kok]

Verslagen clubsites ronde 9: ScepU | Haren | SC de Paardensprong | Foto's slotronde en prijsuitreiking: Paardensprong | ScepU
Verslagen clubsites ronde 7 en 8: SC Ten Boer (met foto's en partijen) | SC de Paardensprong (met foto's en partij) | ScepU
Verslagen clubsites ronde 6: ScepU | SC Ten Boer | SC Haren
Verslagen clubsites ronde 5: SC Ten Boer (halverwege) | SC de Paardensprong | ScepU
Verslagen clubsites ronde 4: SC Ten Boer (met foto's en partijfragment) | SC de Paardensprong | ScepU | SC Haren (met fotoreportage Harry Gielen)
Verslagen clubsites ronde 3: ScepU (met veel foto's en partijfragmenten) | SC de Paardensprong
Verslagen clubsites ronde 2: SC de Paardensprong | SC Ten Boer 1 (met mooie foto's) | SC Ten Boer 2 | ScepU
Verslagen clubsites ronde 1: SC de Paardensprong | SC Ten Boer | SC Haren | KSC Phildor 1847 | ScepU

Meer foto's: ScepU ronde 1 | ScepU ronde 2 | ScepU ronde 3 | Paardensprong ronde 1 | ronde 2 | ronde 3 | ronde 4 | ronde 5 | ronde 7/8 NOSBO-fotosite
De NJC in de lokale pers


Wat            : een 9-rondige competitie tussen viertallen van jeugdspelers van Noordelijke schaakclubs, 
		 voor alle (jeugd)leeftijdscategoriŽen (dus geboren NA 1992);
		 deelname staat ook open voor FSB-clubs en voor meerdere teams van dezelfde vereniging.
		 Combinatieteams (d.w.z. teams met spelers van verschillende verenigingen) zijn toegestaan 
		 als een club te weinig spelers heeft.
		 Een van de doelstellingen is een competitievorm aan te bieden 
		 met een wat langer speeltempo dan gebruikelijk.
		 Vanwege het grote aantal aanmeldingen is begin dit seizoen gekozen om het aantal speelronden 
		 uit te breiden van 7 naar 9, de ronden 7 en 8 worden gespeeld op ťťn vrijdagavond.

Wanneer        : 8 vrijdagavonden (let op: de 7e avond begint een uur eerder!)

Waar           : 7 locaties, afwisselend bij de deelnemende clubs
	Ronde 1: 12 oktober 2012	locatie: SC de Paardensprong	(Hunzeborgh, Beijumerweg 10a, 9731 EB Groningen)
	Ronde 2:  9 november		locatie: SC Ten Boer		(Buurhoes, Gaykingastraat 17, 9791 CE Ten Boer)
	Ronde 3: 14 december		locatie: ScepU			(Burg. Geerlingstraat 2, 9988 SC Usquert)
	Ronde 4: 18 januari 2013	locatie: SC Haren		(Gorechthuis, Hortuslaan 1, 9752 BE Haren)
	Ronde 5: 15 februari		locatie: Philidor 1847 *)	(Kalverdijkje 77C, 8924 JJ Leeuwarden)
	Ronde 6: 15 maart 		locatie: SC Het Kasteel **)	(Wilhelminasingel 9, 7741 HD Coevorden)
	Ronde 7 en 8: 12 april ***)	locatie: SC Ten Boer		(Buurhoes, Gaykingastraat 17, 9791 CE Ten Boer)
	Ronde 9: 31 mei			locatie: SC de Paardensprong	(Beijumerweg 10a, 9731 EB Groningen)
)
*: behalve Het Kasteel - Haren, deze wedstrijd wordt in Coevorden gespeeld
**: behalve Sneek - Philidor/Sneek, deze wedstrijd wordt in Friesland gespeeld
***: aanvang 18.30 uur (ronde 7 18.30-20.00, ronde 8 20.00-21.30 uur)

Hoe laat       : ~19.30 uur (dit verschilt per ronde, exacte aanvangstijd wordt gemaild)

Hoe snel       : 35 minuten voor 25 zetten, vervolgens 10 minuten voor de rest van de partij; noteren is verplicht

Hoe duur       : Ä 10,- per team (te voldoen op de eerste speelavond)

Waarvoor       : een (wissel)beker voor het winnende team en medailles voor de spelers van het winnende team;
		 daarnaast teamprijzen voor de drie hoogst geŽindigde teams 
		 en individuele prijzen (medailles) voor de spelers van plaats 2 en 3 in het eindklassement.

Voor wie       : alle deelnemers dienen ingeschreven te staan bij de KNSB, 
		 d.w.z. lid te zijn van een bij de KNSB aangesloten vereniging.

Hoe doe ik mee : DE INSCHRIJVING IS GESLOTEN
		 [per email naar Ronald van Nimwegen (t/m vrijdag 5 oktober a.s.),
                 o.v.v. de namen van de spelers en hun meest recente Noordelijke jeugdrating]
                 de spelers moeten in volgorde van speelsterkte worden opgegeven en opgesteld.

Moet ik verder nog iets weten? Check ook de Informatiegids NJC.


INDELING		SPEELSCHEMA
1  Ten Boer 1		1e ronde: 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6 
2  Ten Boer 2		2e ronde: 10-6 7-5 8-4 9-3 1-2 
3  Sneek		3e ronde: 2-10 3-1 4-9 5-8 6-7
4  Philidor/Sneek	4e ronde: 10-7 8-6 9-5 1-4 2-3 
5  Paardensprong 1	5e ronde: 3-10 4-2 5-1 6-9 7-8 
6  Paardensprong 2	6e ronde: 10-8 9-7 1-6 2-5 3-4 
7  Het Kasteel		7e ronde: 4-10 5-3 6-2 7-1 8-9
8  Haren		8e ronde: 10-9 1-8 2-7 3-6 4-5 
9  ScepU		9e ronde: 5-10 6-4 7-3 8-2 9-1 
10 Ten Boer 3	
10 teams