NOSBO Pupillendag 2013
Uitslagen en eindstand categorie F en G
Nr Pn Naam                 Cat Sc SB     PS    NJR
--------------------------------------------------
1. 7  Tristan van Foreest  G   6  21.25  26.0  844	NOSBO-jeugdkampioen 2013 categorie G
2. 3  Willem Mooibroek     G   4  12.25  19.0  287
   1  Hugo Timmer          F   4  11.25  14.0  535	NOSBO-jeugdkampioen 2013 categorie F
4. 5  Joey Nolden          G   3   8.25   9.0    0
   4  Willem Bleyenburg    F   3   7.25  15.0  140
6. 2  Mieke Nissen         F   1   1.25   1.0  145	NOSBO-meisjeskampioen 2013 categorie F
7. 6  Hilde Mulder         F   0   0.25   0.0  100

Uitslagen en eindstand categorie H
1. 6  Loek van der Hagen   H   6  21.25  24.0  435	NOSBO-jeugdkampioen 2013 categorie H
2. 7  Machteld van Foreest H   4  11.25  19.0  415
   4  Nanne van Foreest    H   4  11.25  16.0  303
   5  Lyne Bruggink        H   4  11.25  10.0  298	NOSBO-meisjeskampioen 2013 categorie H *)
5. 1  Sander Hilwerda      H   2   3.25  11.0  100
6. 2  Line Bijleveld       H   1   1.25   4.0  100
7. 3  Joachim Wolbersen    H   0   0.25   0.0    0
*: Machteld van Foreest nam niet deel aan het Meisjeskampioenschap categorie H.

Hugo Timmer, Mieke Nissen en Hilde Mulder (allen Ten Boer) hebben zich geplaatst voor het Nederlands Kampioenschap categorie F (Nationale Pupillendag), op 15 juni a.s. in Roosendaal;
Tristan van Foreest (Unitas) en Willem Mooibroek (Groningen) hebben recht op deelname aan het NK G (op dezelfde dag en plaats);
Loek van der Hagen (Haren) en Lyne Bruggink (Assen) hebben recht op deelname aan het NK H (idem).
Het is nog niet van alle betrokkenen bekend of zij ook van dit recht gebruik zullen maken.

Verslag SC Ten Boer | Verslagje SC Haren

Met veel dank aan SC de Paardensprong voor de praktische organisatie van dit kampioenschap.


Wanneer        : zaterdag 27 april
Voor wie       : jeugspelers geboren in 2004 of later (individueel)
CategorieŽn    : F (geboren in 2004)
		 G (geboren in 2005)
		 H (geboren in 2006 of later)
Waar           : De Hunzeborgh, Beijumerweg 10a, 9731 EB Groningen
Aanwezig       : 13.15 uur
Aanvang        : 13.30 uur
Prijsuitreiking: 17.00 uur
Prijzen        : (per categorie): bekers voor eerste 3 en voor het beste meisje 
Inleg          : Ä 4,- 
Toernooiopzet  : 7 ronden zwitsers, 15 min. p.p.p.p.
Contactpersoon : Ronald van Nimwegen
Inschrijven    : per inschrijfformulier, eventueel per email, 
		 in beide gevallen sluit de inschrijving op donderdag 25 april a.s. om 21.00 uur; 
		 inschrijven aan de zaal is NIET mogelijk.
Bijzonderheden (gewijzigd!): artikel 4 van het Reglement op de NOSBO-jeugdkampioenschappen is op dit toernooi NIET van toepassing, dus ook niet-leden mogen deelnemen.
Afvaardiging naar de Nationale Pupillendag van de KNSB is echter alleen mogelijk voor deelnemers die bij aanvang van het toernooi als lid bij de NOSBO/KNSB staan ingeschreven. Inschrijving als lid met terugwerkende kracht is NIET toegestaan.
De resultaten tellen mee voor Noordelijke jeugdrating, maar niet voor de KNSB-jeugdrating.

Dit kampioenschap is tevens voorronde voor de Nationale Pupillendag (NK Jeugd cat. F,G,H), op 15 juni a.s. in Roosendaal.
De NOSBO heeft daar recht op 3 (F-algemeen), 1 (F-meisjes), 2 (G-algemeen), 1 (G-meisjes), 1 (H-algemeen) en 1 (H-meisjes) plaatsen.

Toernooiposter

Deelnemerslijst

Cat.	Naam			Club		Rating

F	Hugo Timmer		Ten Boer	 535
Fm	Mieke Nissen		Ten Boer	 145
F	Willem Bleyenburg	-		 140
Fm	Hilde Mulder		Ten Boer	 100

G	Tristan van Foreest	Unitas		 844
G	Willem Mooibroek	Groningen	 287
G	Joey Nolden		Ten Boer	   0

H	Loek van der Hagen	Haren		 435
H	Machteld van Foreest	Unitas		 415
H	Nanne van Foreest	- (Unitas)	 303
Hm	Lyne Bruggink		Assen		 298
H	Sander Hilwerda		Paardensprong	 100
Hm	Line Bijleveld		Paardensprong	 100
H	Joachim Wolbersem	- (Nota Bene)	   0
14 deelnemers
Hoe ging dit toernooi vorig seizoen ook maar weer?