NOSBO-competitiekalender 2013

Speelweken NOSBO-competitie 2013/2014

Mei

  • 21 mei   2B J.H. Kruit - Bedum (beslissingswedstrijd om het kampioenschap)

    April

  • 08 apr   2A Assen 3 - Oostermoer 2
  • 08 apr   2A Eelde/Paterswolde - SISSA 4
  • 08 apr   2A Groningen 3 - Roden 2
  • 08 apr   2A Staunton 4 - Unitas 4(j)
  • 12 apr   B    Veendam - ESG
  • 15 apr   3B Roden 3 - Ter Apel
  • 16 apr   2B Haren 3 - DAC 2
  • 16 apr   2B Het Schaakkwartier - Bedum
  • 16 apr   2B Middelstum 2 - SISSA 5
  • 16 apr   2B Veendam 3 - JH Kruit
  • 16 apr   2C Dwingeloo 2 - Hoogeveen 2
  • 16 apr   2C Het Kasteel 2 - Assen 4
  • 16 apr   2C Rochade - Hoogeveen 3
  • 16 apr   2C Valthermond - Van der Linde 2
  • 16 apr   3A Bedum 2 - SISSA 6
  • 16 apr   3B Hoogeveen 4 - Assen 5
  • 16 apr   3C ScepU - DAC 3
  • 16 apr   3C Ter Apel 2 - Lewenborg 2
  • 19 apr   3A Schaakkwartier 2 - Leek 2
  • 22 apr   1B DAC - Staunton 2
  • 23 apr   1B Groningen 2 - Lewenborg
  • 23 apr   1B Middelstum - Roden
  • 23 apr   1B Veendam 2 - Ten Boer
  • 23 apr   P   ESG - Unitas
  • 23 apr   P   Groningen - SISSA 2
  • 23 apr   P   Haren - Het Kasteel
  • 23 apr   P   HSP - Oostermoer
  • 23 apr   P   Van der Linde - Hoogeveen
  • 26 apr   1A Assen 2 - Staunton 3
  • 26 apr   1A Dwingeloo - SISSA 3
  • 26 apr   1A ESG 3 - Leek
  • 26 apr   1A Haren 2 - HSP 2
  • 26 apr   1A Veendam - Unitas 2

    Maart

  • 01 mrt   2A Assen 3 - Unitas 4(j)
  • 01 mrt   2B SISSA 5 - JH Kruit
  • 01 mrt   2C Het Kasteel 2 - Dwingeloo 2
  • 01 mrt   P   Haren - Unitas
  • 01 mrt   P   Van der Linde - ESG
  • 04 mrt   1A Staunton 3 - HSP 2
  • 04 mrt   1B DAC - Roden
  • 04 mrt   1B ESG 2 - Staunton 2
  • 04 mrt   3B Roden 3 - Hoogeveen 4
  • 04 mrt   3C DAC 3 - Lewenborg 2
  • 04 mrt   3C Ter Apel 2 - ScepU
  • 05 mrt   1B Groningen 2 - Middelstum
  • 05 mrt   1B Veendam 2 - Lewenborg
  • 07 mrt   1A Dwingeloo - ESG 3
  • 08 mrt   1A Assen 2 - Unitas 2
  • 08 mrt   1A Haren 2 - SISSA 3
  • 08 mrt   1A Veendam - Leek
  • 08 mrt   3B Assen 5 - Ter Apel
  • 11-15 mrt   B Halve finale
  • 18 mrt   2A Staunton 4 - Roden 2
  • 18 mrt   2B DAC 2 - Het Schaakkwartier
  • 18 mrt   P   ESG - Oostermoer
  • 19 mrt   2B Bedum - Veendam 3
  • 19 mrt   2B JH Kruit - Middelstum 2
  • 19 mrt   2C Hoogeveen 2 - Het Kasteel 2
  • 19 mrt   P   Hoogeveen - Haren
  • 21 mrt   2A Oostermoer 2 - Groningen 3
  • 21 mrt   P   Unitas - Van der Linde
  • 22 mrt   1A Leek - Dwingeloo
  • 22 mrt   1A SISSA 3 - Veendam
  • 22 mrt   2A SISSA 4 - Assen 3
  • 22 mrt   2A Unitas 4(j) - Eelde/Paterswolde
  • 22 mrt   2B Haren 3 - SISSA 5
  • 22 mrt   2C Assen 4 - Valthermond
  • 22 mrt   2C Dwingeloo 2 - Hoogeveen 3
  • 22 mrt   2C Van der Linde 2 - Rochade
  • 22 mrt   3A Leek 2 - Bedum 2
  • 22 mrt   3A SISSA 6 - Schaakkwartier 2
  • 22 mrt   3B Assen 5 - Roden 3
  • 22 mrt   P   Het Kasteel - Groningen
  • 22 mrt   P   SISSA 2 - HSP
  • 25 mrt   1A ESG 3 - Staunton 3
  • 25 mrt   1B Roden - Groningen 2
  • 25 mrt   1B Staunton 2 - Veendam 2
  • 25 mrt   3B Ter Apel - Hoogeveen 4
  • 25 mrt   3C DAC 3 - Ter Apel 2
  • 26 mrt   1B Lewenborg - DAC
  • 26 mrt   1B Ten Boer - ESG 2
  • 26 mrt   3C Lewenborg 2 - ScepU
  • 28 mrt   1A HSP 2 - Assen 2
  • 28 mrt   1A Unitas 2 - Haren 2

    Februari

  • 01 feb   2B Haren 3 - Veendam 3
  • 01 feb   2C Assen 4 - Van der Linde 2
  • 01 feb   2C Dwingeloo 2 - Valthermond
  • 01 feb   P   Het Kasteel - SISSA 2
  • 01 feb   P   Van der Linde - Oostermoer
  • 04 feb   1A ESG 3 - Veendam
  • 04 feb   1B Roden - Veendam 2
  • 04 feb   1B Staunton 2 - Ten Boer
  • 05 feb   1B Lewenborg - ESG 2
  • 05 feb   1B Middelstum - DAC
  • 05 feb   3A Bedum 2 - Schaakkwartier 2
  • 07 feb   1A Dwingeloo - Staunton 3
  • 07 feb   1A Unitas 2 - HSP 2
  • 07 feb   Bk Unitas 1 - Haren
  • 08 feb   1A Leek - Haren 2
  • 08 feb   1A SISSA 3 - Assen 2
  • 08 feb   2A SISSA 4 - Oostermoer 2
  • 08 feb   2A Unitas 4(j) - Groningen 3
  • 08 feb   2C Het Kasteel 2 - Hoogeveen 3
  • 08 feb   3A SISSA 6 - Leek 2
  • 12 feb   Bk Veendam - Oostermoer
  • 14 feb   Bk Unitas 1 / Haren - Ten Boer
  • 15 feb   Bk SISSA 2 - HSP 1
  • 15 feb   Bk Van der Linde - ESG 1
  • 25 feb   2A Eelde/Paterswolde - Staunton 4
  • 25 feb   2A Roden 2 - Oostermoer 2
  • 25 feb   2C Rochade - Assen 4
  • 25 feb   2C Valthermond - Hoogeveen 2
  • 26 feb   2A Groningen 3 - SISSA 4
  • 26 feb   2B Het Schaakkwartier - Haren 3
  • 26 feb   2B Middelstum 2 - Bedum
  • 26 feb   2B Veendam 3 - DAC 2
  • 26 feb   2C Hoogeveen 3 - Van der Linde 2
  • 26 feb   P   Groningen - Hoogeveen
  • 28 feb   P   HSP - Het Kasteel
  • 28 feb   P   Oostermoer - SISSA 2

    Januari 2013

    Overzicht speelweken 2012/2013

    Links naar competitieverslagen op uw clubsite kunt u mailen naar de webmaster.
    Het hoeft geen hoogstaande journalistiek te zijn!

  •