Grand Prix Emmen weer een sfeervolle schaakhappening

Kijk HIER voor het verslag en de foto's van de organisator.

Verslagen en foto's clubsites: MSV Meppel | Assen | Haren | Paardensprong | meer foto's ESG.

   Groep A		Sc  WP   SB    NJR  TPR  W-We  1 2 3 4 5 6  Klass
1. Bruins,R.(Robin)     4   11.0 8.00 1020 1160 +0.837 X 1 1 0 1 1  18.00 
   Dijkstra,S.(Sjouke)  4   11.0 7.00  914 1181 +1.685 0 X 1 1 1 1  18.00 
3. Noordenbos,D.(Daan)  3   12.0 4.00 1030  990 -0.240 0 0 X 1 1 1  14.00 
   Kroon,G.(Gerbrich)   3   12.0 5.00  972 1002 +0.217 1 0 0 X 1 1  14.00 
5. Mooibroek,W.(Willem) 1   14.0 0.00  833  718 -0.677 0 0 0 0 X 1   8.00 
6. Mulder,G.(Gerben)    0   15.0 0.00  852  542 -1.823 0 0 0 0 0 X   5.00 

   Groep B		Sc  WP   SB    NJR TPR  W-We  1 2 3 4 5 6 7 8  Klass
1. Huisinga,N.H.(Nick)  5   23.0 16.00 735 814 +0.731 X 1  0 1 1 1   17.14 
   Hofstra,T.W.(Tijmen) 5   23.0 14.00 805 804 +0.030 0 X 1 0 1 1 1 1  17.14 
3. Adema,W.(Wessel)     4  23.5 13.00 671 767 +0.910  0 X 1 1 0 1 1  14.43 
4. Molanus,F.(Florian)  4   24.0 13.50 713 707 -0.038 1 1 0 X 0 0 1 1  12.71 
5. Bos,J.(Jerimi)       3   25.0  8.50 669 611 -0.569 0 0 0 1 X 1 0 1  10.29 
   Molanus,L.(Lennart)  3   25.0 10.50 563 626 +0.548 0 0 1 1 0 X 1 0  10.29 
7. Veldhuis,T.(Tom)     2   26.0  4.50 554 516 -0.361 0 0 0 0 1 0 X 1   6.86 
8. Timmer,H.(Hugo)      1  26.5  5.50 592 447 -1.250  0 0 0 0 1 0 X   5.14 

   Groep C		Sc  WP   SB    NJR TPR  W-We  1 2 3 4 5 6 7 8  Klass
1. Bredek,T.(Tim)       6  21.5 19.50 536 959 +3.041 X 1  1 1 1 1 1  19.29 
2. Klunder,C.(Chris)    5  22.5 14.00 633 753 +0.993 0 X 1  1 1 1 1  16.86 
3. Reinders,R.(Remco)   4   24.0 11.75 522 593 +0.694  0 X 1  0 1 1  13.71 
   Gandakusuma,Alexandr 4   24.0  9.25 561 588 +0.266 0  0 X  1 1 1  13.71 
5. Timmer,D.(Derk)      3   25.0  7.00 609 479 -1.253 0 0   X 1 0 1  10.29 
6. Kok,J.(Joppe Erwin)  2   26.0  6.00 488 385 -0.935 0 0 1 0 0 X 1 0   7.86 
   Wildt,de N.(Niels)   2   26.0  4.00 485 386 -0.903 0 0 0 0 1 0 X 1   7.86 
8. Schipper,R.(Remco)   1   27.0  2.00 485 243 -1.903 0 0 0 0 0 1 0 X   4.43 

   Groep D		Sc  WP   SB    NJR TPR  W-We  1 2 3 4 5 6 7 8  Klass
1. Bruggink,L.(Lyne)    7   21.0 21.00 441 857 +3.244 X 1 1 1 1 1 1 1  20.00 
2. Bruins,J.(Jarno)     4  23.5 10.75 445 519 +0.700 0 X 0  1 1 1 1  15.43 
3. Siebring,B.(Bart)    4   24.0 11.00 445 465 +0.200 0 1 X 1 1 0 0 1  13.71 
4. Vries,de T.(Tamara)  3  24.5  8.25 404 420 +0.156 0  0 X 1 1 0 1  12.00 
5. Post,T.(Tristan)     3   25.0  6.00 423 366 -0.556 0 0 0 0 X 1 1 1  10.29 
   Nijstad,I.(Ilja)     3   25.0  7.00 408 368 -0.389 0 0 1 0 0 X 1 1  10.29 
   Graaf,de D.(David)   3   25.0  7.50 398 370 -0.277 0 0 1 1 0 0 X 1  10.29 
8. Harkel,ter (Wouter)  0   28.0  0.00 380     -3.078 0 0 0 0 0 0 0 X   3.00 

   Groep E		    Sc  WP   SB    NJR TPR  W-We  1 2 3 4 5 6 7 8 OR Klass
1. Kroon,L.(Lindert)        6   22.0 18.25 371 649 +2.239 X  1  1 1 1 1    18.57 
2. Schilfgaarde,van (Ruben) 4   24.0 13.50 398 391 -0.059  X 1 1  0 0 1 1  14.71 
   Kooistra,M.R. (Marthijn) 4   24.0 11.00 327 401 +0.727 0 0 X 1 1 1 0 1 0  14.71 
4. Molanus,E.(Eva)          3  24.5 12.00 335 349 +0.139  0 0 X 1 1 1 0    12.00 
5. Reinders,M.(Martijn)     3   25.0  8.00 311 302 -0.096 0  0 0 X  1 1 1 10.29 
   Wierenga,J.(Jal)        3   25.0  8.50 329 299 -0.295 0 1 0 0  X  1 1  10.29 
   Berghuis,R.(Rowin)       3   25.0 10.25 374 293 -0.794 0 1 1 0 0  X    10.29 
8. Cremer,R.(Remco)         1  26.5  5.00 335 123 -1.861 0 0 0 1 0 0  X     5.14 

   Groep F		 Sc  WP   SB    NJR TPR  W-We  1 2 3 4 5 6 7 8  Klass 
1. Hoveling,X.(Xander)   7   21.0 21.00 430 707 +1.835 X 1 1 1 1 1 1 1  20.00 
2. Rustempasic,N.(Nedim) 5   23.0 12.50 230 437 +1.917 0 X  1 1  1 1  16.14 
3. Smit,L.(Luca)         4  23.5 13.00 189 386 +1.853 0  X 1 1 1 1 0  14.43 
4. Hofstra,R.T.(Remmelt) 4   24.0  7.50 303 316 +0.127 0 0 0 X 1 1 1 1  12.71 
5. Nijmeijer,F.(Frank)   3   25.0  4.50 243 222 -0.224 0 0 0 0 X 1 1 1  10.29 
6. Ahmedov,J.(Jony)      2  25.5  4.50 230 170 -0.583 0  0 0 0 X 1 1   8.57 
7. Haak,M.(Max)          1   27.0  1.00 230     -2.083 0 0 0 0 0 0 X 1   5.43 
   Molema,L.(Lars)       1   27.0  4.50 300     -2.841 0 0 1 0 0 0 0 X   5.43 

   Groep G		 Sc  WP   SB    NJR TPR  W-We  1 2 3 4 5 6 7 8  Klass
1. Brouwer,C.(Chiel)     5  22.5 16.75 385 389 +0.035 X  1 1 1 0 1 1  17.86 
   Stokhof,C.(Casper)    5  22.5 14.75 170 420 +2.209  X 0 1 1 1 1 1  17.86 
3. Hofstra,T.E.(Tetske)  5   23.0 14.00 174 355 +1.666 0 1 X 1 0 1 1 1  15.14 
4. Maris,L.(Lauri)       4   24.0  8.00 185 243 +0.547 0 0 0 X 1 1 1 1  12.71 
5. Maris,E.(Evi)         3  24.5  8.75 168 194 +0.230 0 0 1 0 X 1  1  11.00 
6. Naaijer,J.(Jordi)     3   25.0  7.00 175 142 -0.345 1 0 0 0 0 X 1 1   9.29 
7. Mulder,H.(Hilde)      1  26.5  1.75 140     -1.469 0 0 0 0  0 X 1   6.14 
8. Graaf,de N.(Noach)    0   28.0  0.00 131     -2.873 0 0 0 0 0 0 0 X   3.00 

   Groep H		 Sc  WP   SB    NJR TPR  W-We  1 2 3 4 5 6 7 8  Klass
1. Berg,van den L.(Leon) 7   21.0 21.00 105 573 +3.811 X 1 1 1 1 1 1 1  20.00 
2. Dekker,S.J.(Stella)   6   22.0 15.00 151 437 +2.309 0 X 1 1 1 1 1 1  17.57 
3. Hof,D.(Demi)          4   24.0  7.50 100 190 +0.865 0 0 X 0 1 1 1 1  13.71 
4. Takang,A.(Anna-Mae)   3  24.5  7.75 295 112 -1.674 0 0 1 X  0 1 1  12.00 
5. N.N.(I)               3  24.5  5.75 100 139 +0.365 0 0 0  X 1 1 1  12.00 
6. N.N.(J)               2   26.0  4.50 120     -1.352 0 0 0 1 0 X 1 0   7.86 
7. Helden,van (Adriaen)  1   27.0  1.00 105     -2.189 0 0 0 0 0 0 X 1   5.43 
8. Wildt,de J.(Jasmine)  1   27.0  2.00 100     -2.135 0 0 0 0 0 1 0 X   5.43 

Algemene informatie en deelnemerslijst