Grand-Prix Emmen 2013

Kijk HIER voor het verslag van de organisator.

Eindstanden
Bij gelijk eindigen is de rangschikking bepaald door 1) onderling resultaat, 2) SB-score, 3) barrage (voor een prijs) of 4) loting.

                           Sc SB    NJR  TPR W-We   1 2 3 4 5 6
GROEP A
1. Heij,A.(Abedin)         4  8.00 1134 1416 +1.79  X   1 1 1 
2. Foreest,van P.(Pieter)  3  7.50 1319 1211 -0.68   X  1 1 0 
   Post,J.(Jesper)         3  6.50 1246 1225 -0.14    X 1 0 1 
4. Vliet,van L.(Lodewijk)  2  3.00 1144 1102 -0.29  0 0 0 X 1 1 
   Heijnen,S.(Silvan)      2  4.00 1078 1115 +0.24  0 0 1 0 X 1 
6. Bruins,R.(Robin)        1  3.00 1092  944 -0.87  0 1 0 0 0 X 


Prijswinnaars Groep A

GROEP B
1. Foreest,van T.(Tristan) 4  8.00  813 1016 +1.24  X 1 0 1 1 1 
   Kroon,G.(Gerbrich)      4  7.00  877 1003 +0.72  0 X 1 1 1 1 
3. Nissen,A.(Abel)         3  6.00  744  862 +0.82  1 0 X 1 0 1 
4. Foreest,van (Machteld)  2  2.00  700  727 +0.18  0 0 0 X 1 1 
   Elsinga,B.(Brian)       2  3.00  838  699 -0.96  0 0 1 0 X 1 
6. Slump,W.(Wouter)        0  0.00  722  387 -2.00  0 0 0 0 0 X 


Prijswinnaars Groep B

                           Sc SB    NJR  TPR W-We   1 2 3 4 5 6
GROEP C
1. Woltinge,A.(Arjan)      4  7.00  688  870 +1.10  X 0 1 1 1 1 
   Bos,J.(Jerimi)          4  7.00  669  874 +1.26  1 X 0 1 1 1 
   Mooibroek,W.(Willem)    4  7.00  698  868 +1.02  0 1 X 1 1 1 
4. Post,T.(Tristan)        2  1.00  533  589 +0.36  0 0 0 X 1 1 
5. Hagen,van der L.(Loek)  1  0.00  590  409 -1.09  0 0 0 0 X 1 
6. Poort,E.A.(Elang)       0  0.00  659  245 -2.66  0 0 0 0 0 X 


Prijswinnaars Groep C

GROEP D
1. Klunder,C.(Chris)       4  7.50  510  716 +1.26  X 1 0 1 1 1 
   Bruggink,L.(Lyne)       4  7.00  485  721 +1.47  0 X 1 1 1 1 
3. Gandakusuma,(Alexander) 3 7.25  476  633 +1.05  1 0 X 1 1  
4. Herwijnen,van T.(Thijs) 2  1.50  438  419 -0.13  0 0 0 X 1 1 
5. Hoveling,X.(Xander)     1  0.50  498  239 -1.63  0 0 0 0 X 1 
6. Bowyer-Boyer,K.(Kieran)   1.75  485  115 -2.03  0 0  0 0 X 


Prijswinnaars Groep D

                           Sc SB    NJR  TPR W-We   1 2 3 4 5 6 7 8
GROEP E
1. Pidopryhora,P.(Peter)   5 17.00 339  582 +2.17  X 1 1 0 1  1 1 
2. Bruins,J.(Jarno)        5  14.50 345  517 +1.60  0 X 1 1 1 0 1 1 
3. Houweling (Yoran)       4  10.00 411  396 -0.14  0 0 X 1 0 1 1 1 
   Hofstra,J.(Jelmer)      4  13.00 392  399 +0.07  1 0 0 X 1 1 0 1 
5. Oostindjer,W.(Wilmer)   3  8.50 319  358 +0.38  0 0 1 0 X  1 1 
6. Sagel,T.(Timo)          3  11.50 335  305 -0.29   1 0 0  X 1 0 
7. Graaf,de D.(David)      2   5.00 332  195 -1.26  0 0 0 1 0 0 X 1 
8. Foreest,van N.(Nanne)   1   3.00 355   48 -2.52  0 0 0 0 0 1 0 X 
            

Prijswinnaars Groep E

GROEP F
1. Vries,de T.(Tamara)     7  21.00 288  686 +2.80  X 1 1 1 1 1 1 1 
2. Reinders,M.(Martijn)    5 14.25 273  460 +1.45  0 X 1 1  1 1 1 
3. Feijen,M.(Myrthe)       5  10.50 275  389 +0.92  0 0 X 1 1 1 1 1 
4. Nissen,M.(Mieke)        4   6.50 247  271 +0.20  0 0 0 X 1 1 1 1 
5. Walsum,van (Mika)       2  4.75 250   77 -1.33  0  0 0 X 1 0 1 
6. Dunnink (Harald)        2   2.00 300      -2.32  0 0 0 0 0 X 1 1 
   Hof,D.(Demi)            2   2.50 240      -1.73  0 0 0 0 1 0 X 1 
8. Vrij                    0                        0 0 0 0 0 0 0 X 


Prijswinnaars Groep F

                           Sc SB    NJR  TPR W-We   1 2 3 4 5 6 7 8
GROEP G
1. Smit (Tom)              5  13.50 179  357 +1.66  X 1 0 0 1 1 1 1 
   Klunder,R.(Rick)        5  13.50 167  359 +1.79  0 X 1 0 1 1 1 1 
   Oostindjer,R.(Renco)    5  13.50 221  351 +1.19  1 0 X 0 1 1 1 1 (1e na loting)
4. Nijmeijer,F.(Frank)     4 16.50 240  292 +0.48  1 1 1 X 0  0 1 
5. Hagen,van der (Janneke) 4   9.00 223  240 +0.17  0 0 0 1 X 1 1 1 
6. Have,ten G.(Guus)       2   4.50 184   33 -1.39  0 0 0  0 X 1  
   Stokhof,C.(Casper)      2   5.00 127   41 -0.77  0 0 0 1 0 0 X 1 
8. Nolden,J.(Joey)            1.00 206      -3.14  0 0 0 0 0  0 X 
            

Prijswinnaars Groep G

GROEP H
1. Veldman,J.R.(Jonny Ray) 7  21.00 121  535 +3.23  X 1 1 1 1 1 1 1 
2. Blommestijn,Y.(Yinte)   4 13.00 110  200 +0.85  0 X 1  1  1  
3. Smit, L. (Luca)         4   9.00  57  153 +0.94  0 0 X 0 1 1 1 1 
4. Blommestijn,A.(Amira)   3  9.75 100   96 -0.04  0  1 X 0 0 1 1 
5. Berg,van den L.(Leon)   3   7.00 100   45 -0.54  0 0 0 1 X 1 0 1 
6. Have,ten I.(Iris)       2  7.50  79      -0.80  0  0 1 0 X   
   Ravens,L.(Leonie)       2  5.25  98      -1.02  0 0 0 0 1  X 1 
8. Wisman,D.(Daisy)        1   3.50 107      -2.62  0  0 0 0  0 X 


Prijswinnaars Groep H

Abedin Heij wint zijn eerste GP (rechts organisator Leo Roos)

Verslagen en foto's clubsites: Assen | Ten Boer | ESG | Foto's Leo Roos | Haren | Paardensprong | ScepU | Staunton.


Algemene informatie en deelnemerslijst