Marrit Adema blijft fier aan kop in GP-klassement!

Na de Grand Prix Van der Linde, het zevende Grand Prix-toernooi van dit seizoen (zie de Jeugdkalender voor wanneer welke GP's nog komen) wordt het klassement nog altijd aangevoerd door een Friezin (weliswaar woonachtig in Meppel, maar toch). Ook de tweede plaats wordt bezet door een Westerbuur.
Dat laten jullie nu toch zeker niet op je zitten, NOSBO-kids?

De stand is nu opgemaakt met aftrek van het slechtste resultaat van de zeven, maar natuurlijk alleen voor diegenen die alle zeven GP's hebben gespeeld. Vanaf de volgende keer worden de twee slechtste resultaten niet meegeteld.

  Voornaam Achternaam Vereniging Ten Boer Gasterra Veendam Emmen Sch'stad Hoogevn v/d Linde Unitas Totaal Beste 6
1 Marrit Adema Sneek 16,2 20,0 10,4 18,6 16,2 12,8 17,6   111,8 101,4
2 Wessel Adema Sneek 17,2 12,8 14,5 10,4 15,2 19,3 17,9   107,3 96,9
3 Jarno Bruins Ten Boer 11,8 20,0 12,8 12,8 16,2 16,2 9,4   99,2 89,8
4 Luuk Hartman Ten Boer 20,0 8,0 15,2 13,8 4,6 16,2 14,5   92,3 87,7
5 Gerbrich Kroon Ten Boer 16,2 11,4 13,8 8,0 12,8 16,2 17,2   95,6 87,6
6 Joost Bensink ScepU 11,0 18,8 17,9 12,8 4,6 11,4 14,8   91,3 86,7
7 Leonard in 't Veen ScepUnitas 16,0 14,0 17,0 16,0 10,0 13,0     86,0 86,0
8 Jesper Post Assen 11,0 9,4 20,0 7,7 16,2 10,4 18,6   93,3 85,6
9 Tristan Post Assen 14,8 18,6 8,0 14,8 11,1 13,8 9,7   90,8 82,8
10 Robin Bruins Ten Boer 19,0 18,6 10,0 13,0 13,0 5,3 8,7   87,6 82,3
11 Hugo Timmer 7,0 12,8 20,0 9,4 12,8 9,4 16,2   87,6 80,6
12 Lindert Kroon Ten Boer 10,4 7,0   9,4 14,5 17,6 15,5   74,4 74,4
13 Feline Waardenburg Het Kasteel 14,0   18,0 17,2   13,3 11,0   73,5 73,5
14 Dalarna van Pijkeren Ten Boer 14,0 10,0 13,0 13,8 7,0 9,4 11,4   78,6 71,6
15 Vincent Richtering Blenken R Assen 10,0   12,1 10,4 20,0 16,9     69,4 69,4
16 Martijn Reinders − (Ten Boer)   18,6 7,0   16,2 16,9 10,4   69,1 69,1
17 Silvan Heijnen Paardensprong 7,0 8,7 16,0 9,4   13,3 14,5   68,9 68,9
18 Lodewijk van Vliet Paardensprong 16,0 17,2 10,0   4,6   16,9   64,7 64,7
19 Remco Reinders Ten Boer 13,8 12,1 10,4   15,5 4,6 7,0   63,4 63,4
20 Lyne Bruggink − (Assen)     16,9   18,6 15,9 11,8   63,2 63,2
21 Ilse Schuit Ten Boer 9,4 8,0 6,8   18,6   20,0   62,8 62,8
22 Abel Nissen Ten Boer 10,4 11,4 16,2     18,6 6,0   62,6 62,6
23 Gerben Mulder Ten Boer 10,0 6,0 4,6 15,2 13,8   12,8   62,4 62,4
24 Brian Elsinga − (Nota Bene)   16,9 16,2 11,8 7,0 9,4     61,3 61,3
25 Luca Petrelli Groningen 17,0 13,8   6,7 13,3   10,4   61,2 61,2
26 Daniel Apol Paardensprong 19,0 6,0   20,0 16,0       61,0 61,0
27 Lemee Reuver Ten Boer   17,0 11,0 20,0     12,8   60,8 60,8
28 Nick Westerhof Het Kasteel 18,0   10,4 18,6   13,8     60,8 60,8
29 Pieter van Nes Paardensprong 18,6   4,6 12,8 10,1 11,8     57,9 57,9
30 Marlinde Waardenburg Het Kasteel 5,0   8,7 7,0 12,1 18,6 5,3   56,7 56,7
31 Ruben Bourgonjen Unitas   14,0   12,0   12,0 18,0   56,0 56,0
32 Abedin Hey Assen       16,2 14,5 7,0 17,9   55,6 55,6
33 Jelger Sparreboom − (Paardensprong)       9,4 17,2 12,8 15,2   54,6 54,6
34 Eelke de Boer Paardensprong   18,0 16,0     20,0     54,0 54,0
35 Lisabeth Woltjer ScepU 5,6       15,2 13,5 18,6   52,9 52,9
36 Martijn van Nimwegen Paardensprong 12,8 15,2   6,0   9,0 9,0   52,0 52,0
37 Joris Spanjer Haren   15,5 6,0   9,7 6,0 14,5   51,7 51,7
38 Finn van Pijkeren Ten Boer   7,0   15,5 8,7 7,7 10,4   49,3 49,3
39 Joppe Kok ScepU   7,0     18,6 14,5 8,0   48,1 48,1
40 Machteld van Foreest Unitas 10,8 18,6     16,2       45,6 45,6
41 Daan de Vetten Paardensprong   11,1 16,2     17,9     45,2 45,2
42 Pascal Nijboer Veendam   16,2 12,8   15,5       44,5 44,5
43 Thijmen Bourgonjen Paardensprong   16,0   8,0   18,6     42,6 42,6
44 Lukas van Ruiten Sneek 10,0   9,4   9,4 13,8     42,6 42,6
45 Marthijn Kooistra (Philidor)         12,8 15,9 13,8   42,5 42,5
46 Tristan van Foreest Unitas 13,0 11,1     17,2       41,3 41,3
47 Silke Kok ScepU 12,0       11,1 10,4 7,0   40,5 40,5
48 Sieger de Goede Paardensprong 15,0 8,4     15,5       38,9 38,9
49 Marlinde Ammeraal ScepU 12,8 8,7       10,4 5,3   37,2 37,2
50 Thomas van Ruiten Sneek 8,4   7,7   10,4 10,4     36,9 36,9
51 Elang Poort Hoogeveen       9,4   7,0 20   36,4 36,4
52 Arjan Woltinge Hoogeveen   11,4       12,8 11,1   35,3 35,3
53 Raffie Mulder Veendam       13,8 8,7   12,8   35,3 35,3
54 Matthijs van den Brink Paardensprong 7,0 18,8     9,4       35,2 35,2
55 Tycho Bruggink Assen     13,0     5,0 16   34,0 34,0
56 Sake Algra Sneek   10,4 13,8     9,4     33,6 33,6
57 Jaimy van Hoove Paardensprong 14,0       18,6       32,6 32,6
58 Guido Blokhuis   17,6       14,5     32,1 32,1
59 Niels van Nimwegen Paardensprong   10,0       14,8 7   31,8 31,8
60 Kasper Mensink − (Paardensprong) 8,0   7,0   16,5       31,5 31,5
61 Koen Klomberg Ten Boer 11,0 13,8     6,0       30,8 30,8
62 Wessel Meijer Gorredijk   17,9     12,8       30,7 30,7
63 Bas Klomberg Ten Boer 15,0 15,5             30,5 30,5
64 Thijs van Herwijnen Hoogeveen   17,6   3,2   9,4     30,2 30,2
65 Wouter Hoepman − (e2-e4)   19,3     10,4       29,7 29,7
66 Eric Cruiming − (de Borgstee) 14,5 15,2             29,7 29,7
67 Jonathan Willegers − (Paardensprong)   15,2     14,2       29,4 29,4
68 Dylan Sealy Sneek 9,0 6,0 12,8           27,8 27,8
69 Daan van der Eijk ScepU 13,8 13,8             27,6 27,6
70 Jesper Spanjer         5,1 10,4 11,8   27,3 27,3
71 Nanne van Foreest − (Unitas)   12,8     13,5       26,3 26,3
72 Olivier Rustige − (e2-e4)   11,1     15,2       26,3 26,3
73 Bart van Adrichem ESG 13,0   12,0           25,0 25,0
74 Pieter van der Graaf   6,3     18,6       24,9 24,9
75 Tom van der Enden − (Ten Boer) 13,5 11,1             24,6 24,6
76 DaniŽl Oord Unitas         16,2   8   24,2 24,2
77 Jiang Kuitert Oostermoer     10,4     12,8     23,2 23,2
78 Arjen Meijer Gorredijk   13,8     8,4       22,2 22,2
79 Koen Nolden Paardensprong 17,0 4,6             21,6 21,6
80 Sander Yeh Gorredijk   20,0             20,0 20,0
81 Ima Algra Sneek   7,0       12,8     19,8 19,8
82 Loek van der Hagen - (Haren)             19,3   19,3 19,3
83 Carmen Brouwers         19,0       19,0 19,0
84 Edgar Muradian ScepU     8,0   11,0       19,0 19,0
85 Maria Burgsma Veendam     18,6           18,6 18,6
86 Joran Dam             18,6     18,6 18,6
87 Xander Hoveling Het Kasteel           18,6     18,6 18,6
88 Lennard Nijstad             18,6     18,6 18,6
89 Gijs Staats               18,6   18,6 18,6
90 Nora Baljť − (Unitas)   8,0     10,4       18,4 18,4
91 Yael Bruggink Nota Bene           8,0 10,4   18,4 18,4
92 Ruben de Jong         8,7 9,7     18,4 18,4
93 Martijn Douwes Staunton   10,4     7,7       18,1 18,1
94 Sebastiaan Bensink ScepU 18,0               18,0 18,0
95 Niels Bouwman − (de Borgstee)   17,6             17,6 17,6
96 Jarno Dreschler (Assen)           17,6     17,6 17,6
97 Wouter Slump Hoogeveen           7,0 10,1   17,1 17,1
98 Bas Haaksema Schaakkwartier   10,0         7,0   17,0 17,0
99 Gyan de Haan Schaakkwartier   16,9             16,9 16,9
100 Ilja de Goede [P] (e2-e4)   8,7     8,0       16,7 16,7
101 Renco Oostindjer Veendam     8,0       8,7   16,7 16,7
102 Marjolein Veloo   8,0     8,7       16,7 16,7
103 Tim Bredek Oostermoer   9,7 6,8           16,5 16,5
104 Mieke Nissen Ten Boer           9,4 7,0   16,4 16,4
105 Yorick Bouwman − (de Borgstee)   16,2             16,2 16,2
106 Kieran Boyer − (ESG)       16,2         16,2 16,2
107 Madita MŲnster Union Oldenburg             16,2   16,2 16,2
108 Wout Staats               16,2   16,2 16,2
109 Jonas Hilwerda Paardensprong           16,0     16,0 16,0
110 Kasper Notebomer Schaakkwartier   15,9             15,9 15,9
111 Jorian Haak - (v/d Linde)             15,2   15,2 15,2
112 Levi Nies Dr. Max Euwe   15,0             15,0 15,0
113 DaniŽl Vaas Roden   14,5             14,5 14,5
114 Hugo van der Molen Paardensprong 8,0           6,0   14,0 14,0
115 Lars van Ockenburg Ten Boer 7,0 7,0             14,0 14,0
116 Jessica Wallat JSC Papenburg             14,0   14,0 14,0
117 Tobias Brouwers         13,8       13,8 13,8
118 Mark Haaksema Schaakkwartier             13,8   13,8 13,8
119 Thijmen Nawijn Staunton             13,8   13,8 13,8
120 Reynard Richtering Blenken R Assen         13,8       13,8 13,8
121 Joep Scheerhoorn Paardensprong         13,3       13,3 13,3
122 Andries-Jan van der Werff Groningen   6,0         7,0   13,0 13,0
123 Jonathan Gandakusuma - (HSP)             12,8   12,8 12,8
124 Abdul Kariko - (v/d Linde)             12,8   12,8 12,8
125 Stefan Poelma Schaakkwartier   12,8             12,8 12,8
126 Alexandra Wallat JSC Papenburg             12,8   12,8 12,8
127 Wouter Spijk             7,0 5,6   12,6 12,6
128 Ramon Cruiming − (de Borgstee)   12,1             12,1 12,1
129 Ruben de Wolf Paardensprong       12,1         12,1 12,1
130 Harm Jan Kootstra Gorredijk   12,1             12,1 12,1
131 Ramin Nieuwenhuis (Paardensprong)         12,1       12,1 12,1
132 Lucas Taams Hoogeveen   12,1             12,1 12,1
133 Rick Haaksema Schaakkwartier   3,2         8,7   11,9 11,9
134 Anne Riksten         11,8       11,8 11,8
135 Bjon de Vries - (ScepU)             11,4   11,4 11,4
136 Anneke Kootstra Gorredijk   11,1             11,1 11,1
137 Ilja Nijstad             11,1     11,1 11,1
138 Wyona van de Poel Unitas   11,1             11,1 11,1
139 Eline Hoexum Paardensprong 11,0               11,0 11,0
140 Pieter van Foreest Unitas   11,0             11,0 11,0
141 Joost Marnink         10,4       10,4 10,4
142 Folkerus Schoonhoven Unitas         10,1       10,1 10,1
143 Liang van Ingen Schenau Haren         9,7       9,7 9,7
144 Jerimi Bos Ten Boer 9,4               9,4 9,4
145 Ingmar Heikens Haren   9,4             9,4 9,4
146 Jelmer Kootstra Gorredijk   9,0             9,0 9,0
147 Sander Hilwerda − (Paardensprong)         8,7       8,7 8,7
148 Sterren Martens         8,7       8,7 8,7
149 Myrthe Feijen − (ESG)       8,4         8,4 8,4
150 David de Graaf - (HSP)             8,0   8,0 8,0
151 Simon Poelma − (de Borgstee)   8,0             8,0 8,0
152 Ruben Gandakusuma - (HSP)             7,7   7,7 7,7
153 Maurits Schoonhoven − (Bredero)         7,7       7,7 7,7
154 Colin de Vries Ten Boer 7,0               7,0 7,0
155 Arthur Dreschler (Assen)           7,0     7,0 7,0
156 Guido Dreschler (Assen)           7,0     7,0 7,0
157 Sirius Eldering Unitas         7,0       7,0 7,0
158 Alexander Gandakusuma - (HSP)             7,0   7,0 7,0
159 Ruben Haadsma         7,0       7,0 7,0
160 Dejan Honderd         7,0       7,0 7,0
161 Timo Sagel − (Haren) 7,0               7,0 7,0
162 Roos de Vetten − (Paardensprong)   6,3             6,3 6,3
163 Arvid Heikens Haren   6,3             6,3 6,3
164 Alex Isebija Unitas   6,3             6,3 6,3
165 Julia Weert, van der             6,3     6,3 6,3
166 Same Drenth         5,1       5,1 5,1
167 Kars Jansen Philidor             4,9   4,9 4,9
168 Wytse Tjalsma − (Sneek)   4,6             4,6 4,6
169 Sjoerd van der Meulen         4,6       4,6 4,6
170 Gerben Zantingh             4,6     4,6 4,6
171 Tayyeb Kariman Unitas   3,9             3,9 3,9
172 Willem-Tycho Bleijenburg         3,2       3,2 3,2
173 Luc Bothof - (Ten Boer)             3,2   3,2 3,2
174 Rebecca Bult 3,2               3,2 3,2
175 Jannick Dam Het Kasteel           3,2     3,2 3,2
176 Naomi Feijen − (ESG)       3,2         3,2 3,2
177 Boaz de Graaf -             3,2   3,2 3,2
178 Ronja Groenewolt Haren   3,2             3,2 3,2
179 Ramon Jelsma - (J.H. Kruit)             3,2   3,2 3,2
180 Fatiha Kariman Unitas   3,2             3,2 3,2
181 Roeqayyah Kariman Unitas   3,2             3,2 3,2
182 Wilmer Oostindjer Veendam     3,2           3,2 3,2
183 Jannes Verheij Haren         3,2       3,2 3,2
184 Dante Wehkamp − (Staunton)       3,2         3,2 3,2

Met dank aan Ernst Leeftink voor het uitrekenen van dit klassement.


Het vorige GP-klassement (na GP Hoogeveen)