Zus en broer Adema nog steeds fier aan kop van het GP-klassement

Na de Grand Prix Unitas, het achtste Grand Prix-toernooi van dit seizoen alweer (zie de Jeugdkalender voor welke GP's nog komen) wordt het klassement nog altijd aangevoerd door een Friezin (weliswaar woonachtig in Meppel, maar toch). Ook de tweede plaats wordt bezet door een Westerbuur, familie nog wel. Dat laten jullie nu toch zeker niet op je zitten, NOSBO-kids?

De stand is nu opgemaakt met aftrek van het slechtste twee resultaten van de acht, maar natuurlijk alleen voor diegenen die alle acht GP's hebben gespeeld.

  Voornaam Achternaam Vereniging Ten Boer Gasterra Veendam Emmen Sch'stad Hoogevn v/d Linde Unitas Totaal Beste 6
1 Marrit Adema Sneek 16,2 20,0 10,4 18,6 16,2 12,8 17,6 18,6 130,4 107,2
2 Wessel Adema Sneek 17,2 12,8 14,5 10,4 15,2 19,3 17,9 18,6 125,9 102,7
3 Robin Bruins Ten Boer 19,0 18,6 10,0 13,0 13,0 5,3 8,7 18,6 106,2 92,2
4 Jarno Bruins Ten Boer 11,8 20,0 12,8 12,8 16,2 16,2 9,4 8,7 107,9 89,8
5 Leonard in 't Veen ScepUnitas 16,0 14,0 17,0 16,0 10,0 13,0   13,8 99,8 89,8
6 Luuk Hartman Ten Boer 20,0 8,0 15,2 13,8 4,6 16,2 14,5 8,7 101,0 88,4
7 Gerbrich Kroon Ten Boer 16,2 11,4 13,8 8,0 12,8 16,2 17,2 11,8 107,4 88,0
8 Joost Bensink ScepU 11,0 18,8 17,9 12,8 4,6 11,4 14,8 6,0 97,3 86,7
9 Hugo Timmer Ten Boer 7,0 12,8 20,0 9,4 12,8 9,4 16,2 15,5 103,1 86,7
10 Tristan Post Assen 14,8 18,6 8,0 14,8 11,1 13,8 9,7 13,5 104,3 86,6
11 Jesper Post Assen 11,0 9,4 20,0 7,7 16,2 10,4 18,6 8,7 102,0 85,6
12 Martijn Reinders Ten Boer   18,6 7,0   16,2 16,9 10,4 14,5 83,6 83,6
13 Vincent Richtering B.R. Assen 10,0   12,1 10,4 20,0 16,9   12,8 82,2 82,2
14 Abel Nissen Ten Boer 10,4 11,4 16,2     18,6 6,0 16,2 78,8 78,8
15 Lyne Bruggink Assen     16,9   18,6 15,9 11,8 11,8 75,0 75,0
16 Lindert Kroon Ten Boer 10,4 7,0   9,4 14,5 17,6 15,5 5,3 79,7 74,4
17 Lemee Reuver Ten Boer   17,0 11,0 20,0     12,8 12,8 73,6 73,6
18 Feline Waardenburg Het Kasteel 14,0   18,0 17,2   13,3 11,0   73,5 73,5
19 Brian Elsinga (Nota Bene)   16,9 16,2 11,8 7,0 9,4   11,8 73,1 73,1
20 Gerben Mulder Ten Boer 10,0 6,0 4,6 15,2 13,8   12,8 14,5 76,9 72,3
21 Abedin Hey Assen       16,2 14,5 7,0 17,9 16,2 71,8 71,8
22 Dalarna van Pijkeren Ten Boer 14,0 10,0 13,0 13,8 7,0 9,4 11,4   78,6 71,6
23 Ilse Schuit Ten Boer 9,4 8,0 6,8   18,6   20,0 7,0 69,8 69,8
24 Silvan Heijnen Paardensprong 7,0 8,7 16,0 9,4   13,3 14,5   68,9 68,9
25 Daniel Apol Paardensprong 19,0 6,0   20,0 16,0     7,0 68,0 68,0
26 Eelke de Boer Paardensprong   18,0 16,0     20,0   14,0 68,0 68,0
27 Pieter van Nes Paardensprong 18,6   4,6 12,8 10,1 11,8   7,0 64,9 64,9
28 Lodewijk van Vliet Paardensprong 16,0 17,2 10,0   4,6   16,9   64,7 64,7
29 Machteld van Foreest Unitas 10,8 18,6     16,2     18,6 64,2 64,2
30 Remco Reinders Ten Boer 13,8 12,1 10,4   15,5 4,6 7,0 4,6 68,0 63,4
31 Daan de Vetten Paardensprong   11,1 16,2     17,9   16,2 61,4 61,4
32 Luca Petrelli Staunton 17,0 13,8   6,7 13,3   10,4   61,2 61,2
33 Nick Westerhof Het Kasteel 18,0   10,4 18,6   13,8     60,8 60,8
34 Finn van Pijkeren Ten Boer   7,0   15,5 8,7 7,7 10,4 7,7 57,0 57,0
35 Marlinde Waardenburg Het Kasteel 5,0   8,7 7,0 12,1 18,6 5,3   56,7 56,7
36 Lukas van Ruiten Sneek 10,0   9,4   9,4 13,8   13,8 56,4 56,4
37 Ruben Bourgonjen Unitas   14,0   12,0   12,0 18,0   56,0 56,0
38 Marthijn Kooistra (Philidor)         12,8 15,9 13,8 12,8 55,3 55,3
39 Joppe Kok ScepU   7,0     18,6 14,5 8,0 7,0 55,1 55,1
40 Jelger Sparreboom − (Paardensprong)       9,4 17,2 12,8 15,2   54,6 54,6
41 Lisabeth Woltjer ScepU 5,6       15,2 13,5 18,6   52,9 52,9
42 Martijn van Nimwegen Paardensprong 12,8 15,2   6,0   9,0 9,0   52,0 52,0
43 Joris Spanjer Haren   15,5 6,0   9,7 6,0 14,5   51,7 51,7
44 Tristan van Foreest Unitas 13,0 11,1     17,2     10,1 51,4 51,4
45 Tycho Bruggink Assen     13,0     5,0 16 17,2 51,2 51,2
46 Elang Poort Hoogeveen       9,4   7,0 20 14,5 50,9 50,9
47 Thomas van Ruiten Sneek 8,4   7,7   10,4 10,4   12,8 49,7 49,7
48 Arjan Woltinge Hoogeveen   11,4       12,8 11,1 13,8 49,1 49,1
49 Marlinde Ammeraal ScepU 12,8 8,7       10,4 5,3 9,7 46,9 46,9
50 Pascal Nijboer Veendam   16,2 12,8   15,5       44,5 44,5
51 Silke Kok ScepU 12,0       11,1 10,4 7,0 3,2 43,7 43,7
52 Sake Algra Sneek   10,4 13,8     9,4   9,7 43,3 43,3
53 Nanne van Foreest − (Unitas)   12,8     13,5     16,9 43,2 43,2
54 Thijmen Bourgonjen Paardensprong   16,0   8,0   18,6     42,6 42,6
55 Sieger de Goede Paardensprong 15,0 8,4     15,5       38,9 38,9
56 Pieter van der Graaf   6,3     18,6     11,1 36,0 36,0
57 Raffie Mulder Veendam       13,8 8,7   12,8   35,3 35,3
58 Matthijs van den Brink Paardensprong 7,0 18,8     9,4       35,2 35,2
59 Renco Oostindjer Veendam     8,0       8,7 16,9 33,6 33,6
60 Jaimy van Hoove Paardensprong 14,0       18,6       32,6 32,6
61 Guido Blokhuis   17,6       14,5     32,1 32,1
62 Niels van Nimwegen Paardensprong   10,0       14,8 7   31,8 31,8
63 Ilja de Goede [P] (e2-e4)   8,7     8,0     14,8 31,5 31,5
64 Kasper Mensink − (Paardensprong) 8,0   7,0   16,5       31,5 31,5
65 Marjolein Veloo   8,0     8,7     14,5 31,2 31,2
66 Koen Klomberg Ten Boer 11,0 13,8     6,0       30,8 30,8
67 Wessel Meijer Gorredijk   17,9     12,8       30,7 30,7
68 Bas Klomberg Ten Boer 15,0 15,5             30,5 30,5
69 Thijs van Herwijnen Hoogeveen   17,6   3,2   9,4     30,2 30,2
70 Mieke Nissen           9,4 7,0 13,5 29,9 29,9
71 Wouter Hoepman − (e2-e4)   19,3     10,4       29,7 29,7
72 Eric Cruiming − (de Borgstee) 14,5 15,2             29,7 29,7
73 Jonathan Willegers − (Paardensprong)   15,2     14,2       29,4 29,4
74 Dylan Sealy Sneek 9,0 6,0 12,8           27,8 27,8
75 Bjon Dieruff de Vries - (ScepU)             11,4 16,2 27,6 27,6
76 Daan van der Eijk ScepU 13,8 13,8             27,6 27,6
77 Jesper Spanjer Haren         5,1 10,4 11,8   27,3 27,3
78 Jonas Hilwerda Paardensprong           16,0   11,0 27,0 27,0
79 Jessica Wallat JSC Papenburg             14,0 12,8 26,8 26,8
80 Wouter Slump Hoogeveen           7,0 10,1 9,4 26,5 26,5
81 Olivier Rustige − (e2-e4)   11,1     15,2       26,3 26,3
82 Bart van Adrichem ESG 13,0   12,0           25,0 25,0
83 Tom van der Enden − (Ten Boer) 13,5 11,1             24,6 24,6
84 DaniŽl Oord         16,2   8   24,2 24,2
85 Alexandra Wallat JSC Papenburg             12,8 11,1 23,9 23,9
86 Jiang Kuitert Oostermoer     10,4     12,8     23,2 23,2
87 Arjen Meijer Gorredijk   13,8     8,4       22,2 22,2
88 Koen Nolden Paardensprong 17,0 4,6             21,6 21,6
89 Sander Yeh Gorredijk   20,0             20,0 20,0
90 Ima Algra Sneek   7,0       12,8     19,8 19,8
91 Loek van der Hagen Haren             19,3   19,3 19,3
92 Carmen Brouwers         19,0       19,0 19,0
93 Edgar Muradian ScepU     8,0   11,0       19,0 19,0
94 Pieter van Foreest Unitas   11,0           8,0 19,0 19,0
95 Maria Burgsma Veendam     18,6           18,6 18,6
96 Joran Dam − (Het Kasteel)           18,6     18,6 18,6
97 Xander Hoveling Het Kasteel           18,6     18,6 18,6
98 Lennard Nijstad           18,6     18,6 18,6
99 Gijs Staats Van der Linde             18,6   18,6 18,6
100 Nora Baljť − (Unitas)   8,0     10,4       18,4 18,4
101 Yael Bruggink − (Nota Bene)           8,0 10,4   18,4 18,4
102 Ruben de Jong         8,7 9,7     18,4 18,4
103 Martijn Douwes Staunton   10,4     7,7       18,1 18,1
104 Sebastiaan Bensink − (ScepU) 18,0               18,0 18,0
105 Raymon Oord Unitas               18 18,0 18,0
106 Niels Bouwman − (de Borgstee)   17,6             17,6 17,6
107 Jarno Dreschler − (Assen)           17,6     17,6 17,6
108 Sander Hofstra Unitas               17,2 17,2 17,2
109 Bas Haaksema Schaakkwartier   10,0         7,0   17,0 17,0
110 Dennis van den Bergh Unitas               17 17,0 17,0
111 Gyan de Haan Schaakkwartier   16,9             16,9 16,9
112 Eline Hoexum Paardensprong 11,0             5,6 16,6 16,6
113 Tim Bredek Oostermoer   9,7 6,8           16,5 16,5
114 Yorick Bouwman − (de Borgstee)   16,2             16,2 16,2
115 Kieran Boyer − (ESG)       16,2         16,2 16,2
116 Madita MŲnster Union Oldenburg             16,2   16,2 16,2
117 Wout Staats Van der Linde             16,2   16,2 16,2
118 Kasper Notebomer Schaakkwartier   15,9             15,9 15,9
119 Jorian Haak Van der Linde             15,2   15,2 15,2
120 Levi Nies Dr. Max Euwe   15,0             15,0 15,0
121 DaniŽl Vaas Roden   14,5             14,5 14,5
122 Sander Hilwerda Paardensprong         8,7     5,3 14,0 14,0
123 Hugo van der Molen Paardensprong 8,0           6,0   14,0 14,0
124 Lars van Ockenburg Ten Boer 7,0 7,0             14,0 14,0
125 Tobias Brouwers         13,8       13,8 13,8
126 Mark Haaksema             13,8   13,8 13,8
127 Thijmen Nawijn Staunton             13,8   13,8 13,8
128 Reynard Richtering B.R. Assen         13,8       13,8 13,8
129 Sirius Eldering Unitas         7,0     6,3 13,3 13,3
130 Joep Scheerhoorn Paardensprong         13,3       13,3 13,3
131 Andries-Jan van der Werff Groningen   6,0         7,0   13,0 13,0
132 Jonathan Gandakusuma HSP             12,8   12,8 12,8
133 Abdul Kariko             12,8   12,8 12,8
134 Stefan Poelma Schaakkwartier   12,8             12,8 12,8
135 Wouter Spijk           7,0 5,6   12,6 12,6
136 Ramon Cruiming − (de Borgstee)   12,1             12,1 12,1
137 Ruben de Wolf Paardensprong       12,1         12,1 12,1
138 Harm Jan Kootstra Gorredijk   12,1             12,1 12,1
139 Ramin Nieuwenhuis         12,1       12,1 12,1
140 Lucas Taams Hoogeveen   12,1             12,1 12,1
141 Rick Haaksema   3,2         8,7   11,9 11,9
142 Michel Pluim Unitas               11,8 11,8 11,8
143 Anne Riksten         11,8       11,8 11,8
144 Anneke Kootstra Gorredijk   11,1             11,1 11,1
145 Ilja Nijstad           11,1     11,1 11,1
146 Wyona van de Poel Unitas   11,1             11,1 11,1
147 Joost Marnink         10,4       10,4 10,4
148 Sjoerd van der Meulen         4,6     5,6 10,2 10,2
149 Folkerus Schoonhoven Unitas         10,1       10,1 10,1
150 Liang van Ingen Schenau Haren         9,7       9,7 9,7
151 Jerimi Bos Ten Boer 9,4               9,4 9,4
152 Ingmar Heikens Haren   9,4             9,4 9,4
153 Jelmer Kootstra Gorredijk   9,0             9,0 9,0
154 Sterren Martens         8,7       8,7 8,7
155 Myrthe Feijen − (ESG)       8,4         8,4 8,4
156 David de Graaf             8,0   8,0 8,0
157 Simon Poelma − (de Borgstee)   8,0             8,0 8,0
158 Ruben Gandakusuma HSP             7,7   7,7 7,7
159 Maurits Schoonhoven − (Bredero)         7,7       7,7 7,7
160 Hilde Mulder               7,3 7,3 7,3
161 Colin de Vries Ten Boer 7,0               7,0 7,0
162 Arthur Dreschler − (Assen)           7,0     7,0 7,0
163 Guido Dreschler − (Assen)           7,0     7,0 7,0
164 Alexander Gandakusuma HSP             7,0   7,0 7,0
165 Ruben Haadsma         7,0       7,0 7,0
166 Dejan Honderd         7,0       7,0 7,0
167 Timo Sagel − (Haren) 7,0               7,0 7,0
168 Ingmar van der Schuur Unitas               6,7 6,7 6,7
169 Roos de Vetten − (Paardensprong)   6,3             6,3 6,3
170 Arvid Heikens Haren   6,3             6,3 6,3
171 Alex Isebija Unitas   6,3             6,3 6,3
172 Julia van der Weert           6,3     6,3 6,3
173 Same Drenth         5,1       5,1 5,1
174 Kars Jansen Philidor             4,9   4,9 4,9
175 Wytse Tjalsma − (Sneek)   4,6             4,6 4,6
176 Gerben Zantingh Hoogeveen           4,6     4,6 4,6
177 Tayyeb Kariman Unitas   3,9             3,9 3,9
178 Willem-Tycho Bleijenburg         3,2       3,2 3,2
179 Luc Bothof − (Ten Boer)             3,2   3,2 3,2
180 Rebecca Bult 3,2               3,2 3,2
181 Jannick Dam − (Het Kasteel)           3,2     3,2 3,2
182 Naomi Feijen − (ESG)       3,2         3,2 3,2
183 Boaz de Graaf             3,2   3,2 3,2
184 Ronja Groenewolt Haren   3,2             3,2 3,2
185 Ramon Jelsma             3,2   3,2 3,2
186 Fatiha Kariman Unitas   3,2             3,2 3,2
187 Roeqayyah Kariman Unitas   3,2             3,2 3,2
188 Wilmer Oostindjer Veendam     3,2           3,2 3,2
189 Tristan Steensma (-)               3,2 3,2 3,2
190 Jannes Verheij Haren         3,2       3,2 3,2
191 Dante Wehkamp Staunton       3,2         3,2 3,2

Met dank aan Ernst Leeftink voor het uitrekenen van dit klassement.


Het vorige GP-klassement (na de GP Van der Linde)