Strijd in GP-klassement spannender dan ooit!

Na de Grand Prix ScepU, het tiende GP-toernooi van dit seizoen alweer (er komen er nog twee: Roden/Leek op zaterdag 1 juni en de NOSBO-GP op 22 juni) is nog steeds dringen aan de top. Marrit Adema was er in na een rondje afwezigheid weer bij en sleepete weer 15,3 punten binnen, maar broer Wessel scoorde bijna maximaal met 19,3 en is zijn zus nu tot op 0,7 punt genaderd.
Voor de vijf bekers van het eindklassement komen nog bijna 15 spelers in aanmerking.

De stand is opgemaakt met aftrek van de slechtste twee resultaten, maar natuurlijk alleen voor diegenen die alle 10 GP's hebben gespeeld.

  Voornaam Achternaam Vereniging Ten Boer Gasterra Veendam Emmen Sch'stad Hoogevn v/d Linde Unitas Assen ScepU Totaal Beste 8
1 Marrit Adema Sneek 16,2 20,0 10,4 18,6 16,2 12,8 17,6 18,6   15,5 145,9 135,5
2 Wessel Adema Sneek 17,2 12,8 14,5 10,4 15,2 19,3 17,9 18,6 12,1 19,3 157,3 134,8
3 Robin Bruins Ten Boer 19,0 18,6 10,0 13,0 13,0 5,3 8,7 18,6 13,0 18,0 137,2 123,2
4 Leonard in 't Veen ScepUnitas 16,0 14,0 17,0 16,0 10,0 13,0   13,8 9,0 16,5 125,3 116,3
5 Tristan Post Assen 14,8 18,6 8,0 14,8 11,1 13,8 9,7 13,5 13,8 15,0 133,1 115,4
6 Gerbrich Kroon Ten Boer 16,2 11,4 13,8 8,0 12,8 16,2 17,2 11,8   12,8 120,2 112,2
7 Jarno Bruins Ten Boer 11,8 20,0 12,8 12,8 16,2 16,2 9,4 8,7 12,8 8,0 128,7 112,0
8 Hugo Timmer Ten Boer 7,0 12,8 20,0 9,4 12,8 9,4 16,2 15,5 13,8 8,7 125,6 109,9
9 Abel Nissen Ten Boer 10,4 11,4 16,2     18,6 6,0 16,2 16,2 12,8 107,8 107,8
10 Lyne Bruggink Assen     16,9   18,6 15,9 11,8 11,8 16,2 15,2 106,4 106,4
11 Jesper Post Assen 11,0 9,4 20,0 7,7 16,2 10,4 18,6 8,7 11,0 9,0 122,0 105,6
12 Luuk Hartman Ten Boer 20,0 8,0 15,2 13,8 4,6 16,2 14,5 8,7   7,0 108,0 103,4
13 Vincent Richtering B.R. Assen 10,0   12,1 10,4 20,0 16,9   12,8 10,0 11,0 103,2 103,2
14 Brian Elsinga − (Nota Bene)   16,9 16,2 11,8 7,0 9,4   11,8 17,2 12,8 103,1 103,1
15 Joost Bensink ScepU 11,0 18,8 17,9 12,8 4,6 11,4 14,8 6,0   12,8 110,1 99,5
16 Martijn Reinders Ten Boer   18,6 7,0   16,2 16,9 10,4 14,5   12,8 96,4 96,4
17 Ilse Schuit Ten Boer 9,4 8,0 6,8   18,6   20,0 7,0 10,4 12,8 93,0 93,0
18 Gerben Mulder Ten Boer 10,0 6,0 4,6 15,2 13,8   12,8 14,5 14,0 6,0 96,9 92,3
19 Dalarna van Pijkeren Ten Boer 14,0 10,0 13,0 13,8 7,0 9,4 11,4     12,8 91,4 91,4
20 Pieter van Nes Paardensprong 18,6   4,6 12,8 10,1 11,8   7,0 12,8 12,8 90,5 90,5
21 Daniel Apol Paardensprong 19,0 6,0   20,0 16,0     7,0 17,0 5,0 90,0 90,0
22 Luca Petrelli Staunton 17,0 13,8   6,7 13,3   10,4   18,0 8,0 87,2 87,2
23 Lemee Reuver Ten Boer   17,0 11,0 20,0     12,8 12,8 13,0   86,6 86,6
24 Remco Reinders Ten Boer 13,8 12,1 10,4   15,5 4,6 7,0 4,6   14,5 82,5 82,5
25 Eelke de Boer Paardensprong   18,0 16,0     20,0   14,0   14,0 82,0 82,0
26 Machteld van Foreest Unitas 10,8 18,6     16,2     18,6 16,2   80,4 80,4
27 Abedin Hey Assen       16,2 14,5 7,0 17,9 16,2 8,0   79,8 79,8
28 Lindert Kroon Ten Boer 10,4 7,0   9,4 14,5 17,6 15,5 5,3     79,7 79,7
29 Nick Westerhof Het Kasteel 18,0   10,4 18,6   13,8     17,0   77,8 77,8
30 Marthijn Kooistra Philidor         12,8 15,9 13,8 12,8 8,7 12,8 76,8 76,8
31 Daan de Vetten Paardensprong   11,1 16,2     17,9   16,2   14,0 75,4 75,4
32 Feline Waardenburg Het Kasteel 14,0   18,0 17,2   13,3 11,0       73,5 73,5
33 Lodewijk van Vliet Paardensprong 16,0 17,2 10,0   4,6   16,9   7,0   71,7 71,7
34 Elang Poort Hoogeveen       9,4   7,0 20 14,5 18,6   69,5 69,5
35 Jelger Sparreboom Paardensprong       9,4 17,2 12,8 15,2   14,5   69,1 69,1
36 Silvan Heijnen Paardensprong 7,0 8,7 16,0 9,4   13,3 14,5       68,9 68,9
37 Tycho Bruggink Assen     13,0     5,0 16 17,2   16,5 67,7 67,7
38 Arjan Woltinge Hoogeveen   11,4       12,8 11,1 13,8 14,5   63,6 63,6
39 Nanne van Foreest − (Unitas)   12,8     13,5     16,9 18,6   61,8 61,8
40 Martijn van Nimwegen Paardensprong 12,8 15,2   6,0   9,0 9,0     8,0 60,0 60,0
41 Joppe Kok ScepU   7,0     18,6 14,5 8,0 7,0   4,6 59,7 59,7
42 Tristan van Foreest Unitas 13,0 11,1     17,2     10,1 6,0   57,4 57,4
43 Finn van Pijkeren Ten Boer   7,0   15,5 8,7 7,7 10,4 7,7     57,0 57,0
44 Marlinde Waardenburg Het Kasteel 5,0   8,7 7,0 12,1 18,6 5,3       56,7 56,7
45 Lukas van Ruiten Sneek 10,0   9,4   9,4 13,8   13,8     56,4 56,4
46 Ruben Bourgonjen Unitas   14,0   12,0   12,0 18,0       56,0 56,0
47 Pieter van der Graaf   6,3     18,6     11,1   20,0 56,0 56,0
48 Niels van Nimwegen Paardensprong   10,0       14,8 7   13,0 11,0 55,8 55,8
49 Sieger de Goede Paardensprong 15,0 8,4     15,5         15,0 53,9 53,9
50 Mieke Nissen           9,4 7,0 13,5 10,4 12,8 53,1 53,1
51 Lisabeth Woltjer ScepU 5,6       15,2 13,5 18,6       52,9 52,9
52 Joris Spanjer Haren   15,5 6,0   9,7 6,0 14,5       51,7 51,7
53 Thomas van Ruiten Sneek 8,4   7,7   10,4 10,4   12,8     49,7 49,7
54 Marlinde Ammeraal ScepU 12,8 8,7       10,4 5,3 9,7     46,9 46,9
55 Pascal Nijboer Veendam   16,2 12,8   15,5           44,5 44,5
56 Ilja de Goede PL (e2-e4)   8,7     8,0     14,8   12,8 44,3 44,3
57 Eric Cruiming − (de Borgstee) 14,5 15,2               14,0 43,7 43,7
58 Silke Kok ScepU 12,0       11,1 10,4 7,0 3,2     43,7 43,7
59 Olivier Rustige − (e2-e4)   11,1     15,2         17,2 43,5 43,5
60 Sake Algra Sneek   10,4 13,8     9,4   9,7     43,3 43,3
61 Thijmen Bourgonjen Paardensprong   16,0   8,0   18,6         42,6 42,6
62 Marjolein Veloo   8,0     8,7     14,5   10,4 41,6 41,6
63 Thijs van Herwijnen Hoogeveen   17,6   3,2   9,4     10,4   40,6 40,6
64 Jonas Hilwerda Paardensprong           16,0   11,0   13,0 40,0 40,0
65 Loek van der Hagen Haren             19,3     18,0 37,3 37,3
66 Daan van der Eijk ScepU 13,8 13,8               9,7 37,3 37,3
67 Pieter van Foreest Unitas   11,0           8,0 18,0   37,0 37,0
68 Nora Baljť   8,0     10,4       9,4 8,7 36,5 36,5
69 Jessica Wallat JSC Papenburg             14,0 12,8 9,4   36,2 36,2
70 Raffie Mulder Veendam       13,8 8,7   12,8       35,3 35,3
71 Matthijs van den Brink Paardensprong 7,0 18,8     9,4           35,2 35,2
72 Renco Oostindjer Veendam     8,0       8,7 16,9     33,6 33,6
73 Bjon Dieruff de Vries ScepU             11,4 16,2   5,6 33,2 33,2
74 Dennis van den Bergh Unitas               17   16,0 33,0 33,0
75 Jaimy van Hoove Paardensprong 14,0       18,6           32,6 32,6
76 Guido Blokhuis   17,6       14,5         32,1 32,1
77 Thijmen Nawijn Staunton             13,8   18,0   31,8 31,8
78 Kasper Mensink Paardensprong 8,0   7,0   16,5           31,5 31,5
79 Koen Klomberg Ten Boer 11,0 13,8     6,0           30,8 30,8
80 Wessel Meijer Gorredijk   17,9     12,8           30,7 30,7
81 Bas Klomberg Ten Boer 15,0 15,5                 30,5 30,5
82 Wouter Hoepman − (e2-e4)   19,3     10,4           29,7 29,7
83 Jonathan Willegers − (Paardensprong)   15,2     14,2           29,4 29,4
84 Sander Hofstra Unitas               17,2 12,0   29,2 29,2
85 Kasper Notebomer Schaakkwartier   15,9               13,0 28,9 28,9
86 Hugo van der Molen Paardensprong 8,0           6,0     14,0 28,0 28,0
87 Dylan Sealy Sneek 9,0 6,0 12,8               27,8 27,8
88 Jesper Spanjer Haren         5,1 10,4 11,8       27,3 27,3
89 Bas Haaksema Schaakkwartier   10,0         7,0     10,0 27,0 27,0
90 Wouter Slump Hoogeveen           7,0 10,1 9,4     26,5 26,5
91 Niels Bouwman − (de Borgstee)   17,6               8,0 25,6 25,6
92 Jarno Dreschler − (Assen)           17,6     7,7   25,3 25,3
93 Bart van Adrichem ESG 13,0   12,0               25,0 25,0
94 Tom van der Enden − (Ten Boer) 13,5 11,1                 24,6 24,6
95 DaniŽl Oord         16,2   8       24,2 24,2
96 Teun Mekenkamp                 16,9 7,0 23,9 23,9
97 Alexandra Wallat JSC Papenburg             12,8 11,1     23,9 23,9
98 Sirius Eldering Unitas         7,0     6,3   10,4 23,7 23,7
99 Sander Hilwerda Paardensprong         8,7     5,3   9,4 23,4 23,4
100 Jiang Kuitert Oostermoer     10,4     12,8         23,2 23,2
101 David de Graaf             8,0     14,8 22,8 22,8
102 Willem-Tycho Bleijenburg         3,2         19,3 22,5 22,5
103 Arjen Meijer Gorredijk   13,8     8,4           22,2 22,2
104 Koen Nolden Paardensprong 17,0 4,6                 21,6 21,6
105 Jorick Bouwman                   20,0 20,0 20,0
106 Quinn Drok                 20,0   20,0 20,0
107 Sander Yeh Gorredijk   20,0                 20,0 20,0
108 Ima Algra Sneek   7,0       12,8         19,8 19,8
109 Lucas Taams Hoogeveen   12,1             7,0   19,1 19,1
110 Carmen Brouwers         19,0           19,0 19,0
111 Gerbert Leeftink Assen                   19,0 19,0 19,0
112 Edgar Muradian ScepU     8,0   11,0           19,0 19,0
113 Rebecca Bult 3,2                 15,5 18,7 18,7
114 Maria Burgsma Veendam     18,6               18,6 18,6
115 Joran Dam − (Het Kasteel)           18,6         18,6 18,6
116 Xander Hoveling Het Kasteel           18,6         18,6 18,6
117 Lennard Nijstad           18,6         18,6 18,6
118 Gijs Staats Van der Linde             18,6       18,6 18,6
119 Yael Bruggink − (Nota Bene)           8,0 10,4       18,4 18,4
120 Ruben de Jong         8,7 9,7         18,4 18,4
121 Roos de Vetten Paardensprong   6,3               11,8 18,1 18,1
122 Martijn Douwes Staunton   10,4     7,7           18,1 18,1
123 Sebastiaan Bensink − (ScepU) 18,0                   18,0 18,0
124 Raymon Oord Unitas               18     18,0 18,0
125 Willem Mooibroek Groningen                   17,6 17,6 17,6
126 Stijn van der Eijk − (ScepU)                   17,2 17,2 17,2
127 Ruben de Wolf Paardensprong       12,1         5,0   17,1 17,1
128 Gyan de Haan Schaakkwartier   16,9                 16,9 16,9
129 Eline Hoexum Paardensprong 11,0             5,6     16,6 16,6
130 Tim Bredek Oostermoer   9,7 6,8               16,5 16,5
131 Rick Haaksema   3,2         8,7     4,6 16,5 16,5
132 Yorick Bouwman − (de Borgstee)   16,2                 16,2 16,2
133 Kieran Boyer − (ESG)       16,2             16,2 16,2
134 Madita MŲnster Union Oldenburg             16,2       16,2 16,2
135 Wout Staats Van der Linde             16,2       16,2 16,2
136 Timo Hakvoort Assen                 16,0   16,0 16,0
137 Jorian Haak Van der Linde             15,2       15,2 15,2
138 Levi Nies Dr. Max Euwe   15,0                 15,0 15,0
139 Ewoma Clifford                   14,5 14,5 14,5
140 Danny Jelsma                   14,5 14,5 14,5
141 DaniŽl Vaas Roden   14,5                 14,5 14,5
142 Lars van Ockenburg Ten Boer 7,0 7,0                 14,0 14,0
143 Tobias Brouwers         13,8           13,8 13,8
144 Noach de Graaf                   13,8 13,8 13,8
145 Mark Haaksema             13,8       13,8 13,8
146 Reynard Richtering B.R. Assen         13,8           13,8 13,8
147 Joep Scheerhoorn Paardensprong         13,3           13,3 13,3
148 Andries-Jan van der Werff Groningen   6,0         7,0       13,0 13,0
149 Hilde Mulder Ten Boer               7,3 5,6   12,9 12,9
150 Ruan ten Brinke − (Assen)                 12,8   12,8 12,8
151 Jonathan Gandakusuma HSP             12,8       12,8 12,8
152 Abdul Kariko             12,8       12,8 12,8
153 Pieter Mollema                   12,8 12,8 12,8
154 Stefan Poelma Schaakkwartier   12,8                 12,8 12,8
155 Wouter Spijk Hoogeveen           7,0 5,6       12,6 12,6
156 Ramon Cruiming − (de Borgstee)   12,1                 12,1 12,1
157 Harm Jan Kootstra Gorredijk   12,1                 12,1 12,1
158 Ramin Nieuwenhuis         12,1           12,1 12,1
159 Joey Nolden Ten Boer                   11,8 11,8 11,8
160 Michel Pluim Unitas               11,8     11,8 11,8
161 Anne Riksten         11,8           11,8 11,8
162 Anneke Kootstra Gorredijk   11,1                 11,1 11,1
163 Ilja Nijstad           11,1         11,1 11,1
164 Wyona van de Poel Unitas   11,1                 11,1 11,1
165 Boaz de Graaf             3,2     7,7 10,9 10,9
166 Luuk Hakvoort Assen                 10,4   10,4 10,4
167 Joost Marnink         10,4           10,4 10,4
168 Sjoerd van der Meulen         4,6     5,6     10,2 10,2
169 Folkerus Schoonhoven Unitas         10,1           10,1 10,1
170 Same Drenth         5,1         4,6 9,7 9,7
171 Liang van Ingen Schenau Haren         9,7           9,7 9,7
172 Selma Bertholee ENO                 9,4   9,4 9,4
173 Jerimi Bos Ten Boer 9,4                   9,4 9,4
174 Jelte ter Elst                   9,4 9,4 9,4
175 Ingmar Heikens Haren   9,4                 9,4 9,4
176 Jelmer Kootstra Gorredijk   9,0                 9,0 9,0
177 Sterren Martens         8,7           8,7 8,7
178 Myrthe Feijen − (ESG)       8,4             8,4 8,4
179 Simon Poelma − (de Borgstee)   8,0                 8,0 8,0
180 Ruben Gandakusuma HSP             7,7       7,7 7,7
181 Maurits Schoonhoven − (Bredero)         7,7           7,7 7,7
182 Colin de Vries Ten Boer 7,0                   7,0 7,0
183 Guido Dreschler − (Assen)           7,0         7,0 7,0
184 Arthur Dreschler − (Assen)           7,0         7,0 7,0
185 Alexander Gandakusuma HSP             7,0       7,0 7,0
186 Ruben Haadsma         7,0           7,0 7,0
187 Dejan Honderd         7,0           7,0 7,0
188 Peter Pidopryhora Hoogeveen                 7,0   7,0 7,0
189 Timo Sagel Haren 7,0                   7,0 7,0
190 Ingmar van der Schuur Unitas               6,7     6,7 6,7
191 Arvid Heikens Haren   6,3                 6,3 6,3
192 Alex Isebija Unitas   6,3                 6,3 6,3
193 Julia van der Weert           6,3         6,3 6,3
194 Isis Diepeveen                   5,6 5,6 5,6
195 Isabella Bertholee ENO                 5,3   5,3 5,3
196 Arjuna Bertholee ENO                 5,3   5,3 5,3
197 Ruben de Wolf Hoogeveen                 5,0   5,0 5,0
198 Kars Jansen Philidor             4,9       4,9 4,9
199 Wytse Tjalsma (Sneek)   4,6                 4,6 4,6
200 Johnny Ray Veldman Hoogeveen                 4,6   4,6 4,6
201 Gerben Zantingh Hoogeveen           4,6         4,6 4,6
202 Tayyeb Kariman Unitas   3,9                 3,9 3,9
203 Luc Bothof − (Ten Boer)             3,2       3,2 3,2
204 Omorean Clifford                   3,2 3,2 3,2
205 Jannick Dam − (Het Kasteel)           3,2         3,2 3,2
206 Naomi Feijen − (ESG)       3,2             3,2 3,2
207 Ronja Groenewolt Haren   3,2                 3,2 3,2
208 Ramon Jelsma             3,2       3,2 3,2
209 Roeqayyah Kariman Unitas   3,2                 3,2 3,2
210 Fatiha Kariman Unitas   3,2                 3,2 3,2
211 Wilmer Oostindjer Veendam     3,2               3,2 3,2
212 Tristan Steensma (-)               3,2     3,2 3,2
213 Jannes Verheij Haren         3,2           3,2 3,2
214 Dante Wehkamp Staunton       3,2             3,2 3,2

Met veel dank weer aan Ernst Leeftink voor het uitrekenen van dit klassement.


Het vorige GP-klassement (na Assen)