Marrit Adema blijft aan de leiding!
(fvH)

Na de Grand Prix Hoogeveen, het zesde Grand Prix-toernooi van dit seizoen alweer (we zijn precies op de helft, zie de Jeugdkalender voor welke nog komen) wordt het klassement nog altijd aangevoerd door een Friezin. Weliswaar woont zij in Meppel, maar toch.
Dat laten jullie toch niet op je zitten, NOSBO-kids?

  Voornaam Achternaam Vereniging Ten Boer Gasterra Veendam Emmen Sch'stad Hoogevn Totaal
1 Marrit Adema Sneek 16,2 20,0 10,4 18,6 16,2 12,8 94,2
2 Jarno Bruins Ten Boer 11,8 20,0 12,8 12,8 16,2 16,2 89,8
3 Wessel Adema Sneek 17,2 12,8 14,5 10,4 15,2 19,3 89,4
4 Leonard in 't Veen ScepUnitas 16,0 14,0 17,0 16,0 10,0 13,0 86,0
5 Tristan Post Assen 14,8 18,6 8,0 14,8 11,1 13,8 81,1
6 Robin Bruins Ten Boer 19,0 18,6 10,0 13,0 13,0 5,3 78,9
7 Gerbrich Kroon Ten Boer 16,2 11,4 13,8 8,0 12,8 16,2 78,4
8 Luuk Hartman Ten Boer 20,0 8,0 15,2 13,8 4,6 16,2 77,8
9 Joost Bensink ScepU 11,0 18,8 17,9 12,8 4,6 11,4 76,5
10 Jesper Post Assen 11,0 9,4 20,0 7,7 16,2 10,4 74,7
11 Hugo Timmer 7,0 12,8 20,0 9,4 12,8 9,4 71,4
12 Vincent Richtering Blenken R Assen 10,0   12,1 10,4 20,0 16,9 69,4
13 Dalarna van Pijkeren Ten Boer 14,0 10,0 13,0 13,8 7,0 9,4 67,2
14 Feline Waardenburg Het Kasteel 14,0   18,0 17,2   13,3 62,5
15 Brian Elsinga − (Nota Bene)   16,9 16,2 11,8 7,0 9,4 61,3
16 Daniel Apol Paardensprong 19,0 6,0   20,0 16,0   61,0
17 Nick Westerhof Het Kasteel 18,0   10,4 18,6   13,8 60,8
18 Lindert Kroon Ten Boer 10,4 7,0   9,4 14,5 17,6 58,9
19 Martijn Reinders − (Ten Boer)   18,6 7,0   16,2 16,9 58,7
20 Pieter van Nes Paardensprong 18,6   4,6 12,8 10,1 11,8 57,9
21 Abel Nissen Ten Boer 10,4 11,4 16,2     18,6 56,6
22 Remco Reinders Ten Boer 13,8 12,1 10,4   15,5 4,6 56,4
23 Silvan Heijnen Paardensprong 7,0 8,7 16,0 9,4   13,3 54,4
24 Eelke de Boer Paardensprong   18,0 16,0     20,0 54,0
25 Lyne Bruggink − (Assen)     16,9   18,6 15,9 51,4
26 Marlinde Waardenburg Het Kasteel 5,0   8,7 7,0 12,1 18,6 51,4
27 Luca Petrelli Groningen 17,0 13,8   6,7 13,3   50,8
28 Gerben Mulder Ten Boer 10,0 6,0 4,6 15,2 13,8   49,6
29 Lemee Reuver Ten Boer   17,0 11,0 20,0     48,0
30 Lodewijk van Vliet Paardensprong 16,0 17,2 10,0   4,6   47,8
31 Machteld van Foreest Unitas 10,8 18,6     16,2   45,6
32 Daan de Vetten Paardensprong   11,1 16,2     17,9 45,2
33 Pascal Nijboer Veendam   16,2 12,8   15,5   44,5
34 Martijn van Nimwegen Paardensprong 12,8 15,2   6,0   9,0 43,0
35 Ilse Schuit Ten Boer 9,4 8,0 6,8   18,6   42,8
36 Thijmen Bourgonjen Paardensprong   16,0   8,0   18,6 42,6
37 Lukas van Ruiten Sneek 10,0   9,4   9,4 13,8 42,6
38 Tristan van Foreest Unitas 13,0 11,1     17,2   41,3
39 Joppe Kok ScepU   7,0     18,6 14,5 40,1
40 Jelger Sparreboom − (Paardensprong)       9,4 17,2 12,8 39,4
41 Sieger de Goede Paardensprong 15,0 8,4     15,5   38,9
42 Finn van Pijkeren Ten Boer   7,0   15,5 8,7 7,7 38,9
43 Ruben Bourgonjen Unitas   14,0   12,0   12,0 38,0
44 Abedin Hey Assen       16,2 14,5 7,0 37,7
45 Joris Spanjer Haren   15,5 6,0   9,7 6,0 37,2
46 Thomas van Ruiten Sneek 8,4   7,7   10,4 10,4 36,9
47 Matthijs van den Brink Paardensprong 7,0 18,8     9,4   35,2
48 Lisabeth Woltjer ScepU 5,6       15,2 13,5 34,3
49 Sake Algra Sneek   10,4 13,8     9,4 33,6
50 Silke Kok ScepU 12,0       11,1 10,4 33,5
51 Jaimy van Hoove Paardensprong 14,0       18,6   32,6
52 Guido Blokhuis   17,6       14,5 32,1
53 Marlinde Ammeraal ScepU 12,8 8,7       10,4 31,9
54 Kasper Mensink (Paardensprong) 8,0   7,0   16,5   31,5
55 Koen Klomberg Ten Boer 11,0 13,8     6,0   30,8
56 Wessel Meijer Gorredijk   17,9     12,8   30,7
57 Bas Klomberg Ten Boer 15,0 15,5         30,5
58 Thijs van Herwijnen Hoogeveen   17,6   3,2   9,4 30,2
59 Wouter Hoepman − (e2-e4)   19,3     10,4   29,7
60 Eric Cruiming − (de Borgstee) 14,5 15,2         29,7
61 Jonathan Willegers − (Paardensprong)   15,2     14,2   29,4
62 Marthijn Kooistra (Philidor)         12,8 15,9 28,7
63 Dylan Sealy Sneek 9,0 6,0 12,8       27,8
64 Daan van der Eijk ScepU 13,8 13,8         27,6
65 Nanne van Foreest − (Unitas)   12,8     13,5   26,3
66 Olivier Rustige − (e2-e4)   11,1     15,2   26,3
67 Bart van Adrichem ESG 13,0   12,0       25,0
68 Pieter van der Graaf   6,3     18,6   24,9
69 Niels van Nimwegen Paardensprong   10,0       14,8 24,8
70 Tom van der Enden − (Ten Boer) 13,5 11,1         24,6
71 Arjan Woltinge Hoogeveen   11,4       12,8 24,2
72 Jiang Kuitert Oostermoer     10,4     12,8 23,2
73 Raffie Mulder Veendam       13,8 8,7   22,5
74 Arjen Meijer Gorredijk   13,8     8,4   22,2
75 Koen Nolden Paardensprong 17,0 4,6         21,6
76 Sander Yeh Gorredijk   20,0         20,0
77 Ima Algra Sneek   7,0       12,8 19,8
78 Carmen Brouwers         19,0   19,0
79 Edgar Muradian ScepU     8,0   11,0   19,0
80 Maria Burgsma Veendam     18,6       18,6
81 Joran Dam − (Het Kasteel)           18,6 18,6
82 Xander Hoveling Het Kasteel           18,6 18,6
83 Lennard Nijstad − (Meppel)           18,6 18,6
84 Nora Baljť − (Unitas)   8,0     10,4   18,4
85 Ruben de Jong         8,7 9,7 18,4
86 Martijn Douwes Staunton   10,4     7,7   18,1
87 Sebastiaan Bensink ScepU 18,0           18,0
88 Tycho Bruggink Assen     13,0     5,0 18,0
89 Niels Bouwman − (de Borgstee)   17,6         17,6
90 Jarno Dreschler           17,6 17,6
91 Gyan de Haan Schaakkwartier   16,9         16,9
92 Ilja de Goede [P] (e2-e4)   8,7     8,0   16,7
93 Marjolein Veloo   8,0     8,7   16,7
94 Tim Bredek Oostermoer   9,7 6,8       16,5
95 Elang Poort Hoogeveen       9,4   7,0 16,4
96 Yorick Bouwman − (de Borgstee)   16,2         16,2
97 Kieran Boyer − (ESG)       16,2     16,2
98 DaniŽl Oord Unitas         16,2   16,2
99 Jonas Hilwerda Paardensprong           16,0 16,0
100 Kasper Notebomer Schaakkwartier   15,9         15,9
101 Jesper Spanjer         5,1 10,4 15,5
102 Levi Nies Dr. Max Euwe   15,0         15,0
103 DaniŽl Vaas Roden   14,5         14,5
104 Lars van Ockenburg Ten Boer 7,0 7,0         14,0
105 Tobias Brouwers         13,8   13,8
106 Reynard Richtering Blenken R Assen         13,8   13,8
107 Joep Scheerhoorn Paardensprong         13,3   13,3
108 Stefan Poelma Schaakkwartier   12,8         12,8
109 Ramon Cruiming − (de Borgstee)   12,1         12,1
110 Ruben de Wolf Paardensprong       12,1     12,1
111 Harm Jan Kootstra Gorredijk   12,1         12,1
112 Ramin Nieuwenhuis (Paardensprong)         12,1   12,1
113 Lucas Taams Hoogeveen   12,1         12,1
114 Anne Riksten         11,8   11,8
115 Anneke Kootstra Gorredijk   11,1         11,1
116 Ilja Nijstad − (Meppel)           11,1 11,1
117 Wyona van de Poel Unitas   11,1         11,1
118 Eline Hoexum Paardensprong 11,0           11,0
119 Pieter van Foreest Unitas   11,0         11,0
120 Joost Marnink         10,4   10,4
121 Folkerus Schoonhoven Unitas         10,1   10,1
122 Bas Haaksema Schaakkwartier   10,0         10,0
123 Liang van Ingen Schenau Haren         9,7   9,7
124 Jerimi Bos Ten Boer 9,4           9,4
125 Ingmar Heikens Haren   9,4         9,4
126 Mieke Nissen − Ten Boer           9,4 9,4
127 Jelmer Kootstra Gorredijk   9,0         9,0
128 Sander Hilwerda Paardensprong         8,7   8,7
129 Sterren Martens         8,7   8,7
130 Myrthe Feijen − (ESG)       8,4     8,4
131 Yael Bruggink − (Nota Bene)           8,0 8,0
132 Renco Oostindjer Veendam     8,0       8,0
133 Simon Poelma − (de Borgstee)   8,0         8,0
134 Hugo van der Molen Paardensprong 8,0           8,0
135 Maurits Schoonhoven − (Bredero)         7,7   7,7
136 Colin de Vries Ten Boer 7,0           7,0
137 Arthur Dreschler           7,0 7,0
138 Guido Dreschler           7,0 7,0
139 Sirius Eldering Unitas         7,0   7,0
140 Ruben Haadsma         7,0   7,0
141 Dejan Honderd         7,0   7,0
142 Timo Sagel − (Haren) 7,0           7,0
143 Wouter Slump Hoogeveen           7,0 7,0
144 Wouter Spijk − (Meppel)           7,0 7,0
145 Roos de Vetten − (Paardensprong)   6,3         6,3
146 Arvid Heikens Haren   6,3         6,3
147 Alex Isebija Unitas   6,3         6,3
148 Julia van der Weert           6,3 6,3
149 Andries-Jan van der Werff Groningen   6,0         6,0
150 Same Drenth         5,1   5,1
151 Wytse Tjalsma − (Sneek)   4,6         4,6
152 Sjoerd van der Meulen         4,6   4,6
153 Gerben Zantingh           4,6 4,6
154 Tayyeb Kariman Unitas   3,9         3,9
155 Willem-Tycho Bleijenburg         3,2   3,2
156 Rebecca Bult 3,2           3,2
157 Jannick Dam − (Het Kasteel)           3,2 3,2
158 Naomi Feijen − (ESG)       3,2     3,2
159 Ronja Groenewolt Haren   3,2         3,2
160 Rick Haaksema Schaakkwartier   3,2         3,2
161 Fatiha Kariman Unitas   3,2         3,2
162 Roeqayyah Kariman Unitas   3,2         3,2
163 Wilmer Oostindjer Veendam     3,2       3,2
164 Jannes Verheij Haren         3,2   3,2
165 Dante Wehkamp − (Staunton)       3,2     3,2

Met dank aan Ernst Leeftink voor het uitrekenen van dit klassement.


Het vorige GP-klassement (na GP Schaakstad)