Dringen voor een plaats in de top 5 van het GP-klassement

Na de Grand Prix Assen, het negende Grand Prix-toernooi van dit seizoen (er komen er nog drie: ScepU a.s. zaterdag, Leek/Roden op 1 juni en de NOSBO-GP op 22 juni) is het dringen aan de top. Marrit Adema was er in Assen niet bij vanwege het NK D, dus de concurrentie kon inlopen. Voor de vijf bekers van het eindklassement komen nog minstens 10 spelers in aanmerking, er zal dus nog volop strijd geleverd worden.

De stand is nu opgemaakt met aftrek van het slechtste twee resultaten, maar natuurlijk alleen voor diegenen die alle 9 GP's hebben gespeeld.

  Voornaam Achternaam Vereniging Ten Boer Gasterra Veendam Emmen Sch'stad Hoogevn v/d Linde Unitas Assen Totaal Beste 7
1 Marrit Adema Sneek 16,2 20,0 10,4 18,6 16,2 12,8 17,6 18,6   130,4 120,0
2 Wessel Adema Sneek 17,2 12,8 14,5 10,4 15,2 19,3 17,9 18,6 12,1 138,0 115,5
3 Robin Bruins Ten Boer 19,0 18,6 10,0 13,0 13,0 5,3 8,7 18,6 13,0 119,2 105,2
4 Jarno Bruins Ten Boer 11,8 20,0 12,8 12,8 16,2 16,2 9,4 8,7 12,8 120,7 102,6
5 Hugo Timmer Ten Boer 7,0 12,8 20,0 9,4 12,8 9,4 16,2 15,5 13,8 116,9 100,5
6 Tristan Post Assen 14,8 18,6 8,0 14,8 11,1 13,8 9,7 13,5 13,8 118,1 100,4
7 Leonard in 't Veen ScepUnitas 16,0 14,0 17,0 16,0 10,0 13,0   13,8 9,0 108,8 99,8
8 Gerbrich Kroon Ten Boer 16,2 11,4 13,8 8,0 12,8 16,2 17,2 11,8   107,4 99,4
9 Jesper Post Assen 11,0 9,4 20,0 7,7 16,2 10,4 18,6 8,7 11,0 113,0 96,6
10 Luuk Hartman Ten Boer 20,0 8,0 15,2 13,8 4,6 16,2 14,5 8,7   101,0 96,4
11 Abel Nissen Ten Boer 10,4 11,4 16,2     18,6 6,0 16,2 16,2 95,0 95,0
12 Vincent Richtering B.R. Assen 10,0   12,1 10,4 20,0 16,9   12,8 10,0 92,2 92,2
13 Lyne Bruggink Assen     16,9   18,6 15,9 11,8 11,8 16,2 91,2 91,2
14 Brian Elsinga (Nota Bene)   16,9 16,2 11,8 7,0 9,4   11,8 17,2 90,3 90,3
15 Joost Bensink ScepU 11,0 18,8 17,9 12,8 4,6 11,4 14,8 6,0   97,3 86,7
16 Lemee Reuver Ten Boer   17,0 11,0 20,0     12,8 12,8 13,0 86,6 86,6
17 Gerben Mulder Ten Boer 10,0 6,0 4,6 15,2 13,8   12,8 14,5 14,0 90,9 86,3
18 Daniel Apol Paardensprong 19,0 6,0   20,0 16,0     7,0 17,0 85,0 85,0
19 Martijn Reinders Ten Boer   18,6 7,0   16,2 16,9 10,4 14,5   83,6 83,6
20 Machteld van Foreest Unitas 10,8 18,6     16,2     18,6 16,2 80,4 80,4
21 Ilse Schuit Ten Boer 9,4 8,0 6,8   18,6   20,0 7,0 10,4 80,2 80,2
22 Abedin Hey Assen       16,2 14,5 7,0 17,9 16,2 8,0 79,8 79,8
23 Lindert Kroon Ten Boer 10,4 7,0   9,4 14,5 17,6 15,5 5,3   79,7 79,7
24 Luca Petrelli Staunton 17,0 13,8   6,7 13,3   10,4   18,0 79,2 79,2
25 Dalarna van Pijkeren Ten Boer 14,0 10,0 13,0 13,8 7,0 9,4 11,4     78,6 78,6
26 Nick Westerhof Het Kasteel 18,0   10,4 18,6   13,8     17,0 77,8 77,8
27 Pieter van Nes Paardensprong 18,6   4,6 12,8 10,1 11,8   7,0 12,8 77,7 77,7
28 Feline Waardenburg Het Kasteel 14,0   18,0 17,2   13,3 11,0     73,5 73,5
29 Lodewijk van Vliet Paardensprong 16,0 17,2 10,0   4,6   16,9   7,0 71,7 71,7
30 Elang Poort Hoogeveen       9,4   7,0 20 14,5 18,6 69,5 69,5
31 Jelger Sparreboom − (Paardensprong)       9,4 17,2 12,8 15,2   14,5 69,1 69,1
32 Silvan Heijnen Paardensprong 7,0 8,7 16,0 9,4   13,3 14,5     68,9 68,9
33 Remco Reinders Ten Boer 13,8 12,1 10,4   15,5 4,6 7,0 4,6   68,0 68,0
34 Eelke de Boer Paardensprong   18,0 16,0     20,0   14,0   68,0 68,0
35 Marthijn Kooistra (Philidor)         12,8 15,9 13,8 12,8 8,7 64,0 64,0
36 Arjan Woltinge Hoogeveen   11,4       12,8 11,1 13,8 14,5 63,6 63,6
37 Nanne van Foreest − (Unitas)   12,8     13,5     16,9 18,6 61,8 61,8
38 Daan de Vetten Paardensprong   11,1 16,2     17,9   16,2   61,4 61,4
39 Tristan van Foreest Unitas 13,0 11,1     17,2     10,1 6,0 57,4 57,4
40 Finn van Pijkeren Ten Boer   7,0   15,5 8,7 7,7 10,4 7,7   57,0 57,0
41 Marlinde Waardenburg Het Kasteel 5,0   8,7 7,0 12,1 18,6 5,3     56,7 56,7
42 Lukas van Ruiten Sneek 10,0   9,4   9,4 13,8   13,8   56,4 56,4
43 Ruben Bourgonjen Unitas   14,0   12,0   12,0 18,0     56,0 56,0
44 Joppe Kok ScepU   7,0     18,6 14,5 8,0 7,0   55,1 55,1
45 Lisabeth Woltjer ScepU 5,6       15,2 13,5 18,6     52,9 52,9
46 Martijn van Nimwegen Paardensprong 12,8 15,2   6,0   9,0 9,0     52,0 52,0
47 Joris Spanjer Haren   15,5 6,0   9,7 6,0 14,5     51,7 51,7
48 Tycho Bruggink Assen     13,0     5,0 16 17,2   51,2 51,2
49 Thomas van Ruiten Sneek 8,4   7,7   10,4 10,4   12,8   49,7 49,7
50 Marlinde Ammeraal ScepU 12,8 8,7       10,4 5,3 9,7   46,9 46,9
51 Niels van Nimwegen Paardensprong   10,0       14,8 7   13,0 44,8 44,8
52 Pascal Nijboer Veendam   16,2 12,8   15,5         44,5 44,5
53 Silke Kok ScepU 12,0       11,1 10,4 7,0 3,2   43,7 43,7
54 Sake Algra Sneek   10,4 13,8     9,4   9,7   43,3 43,3
55 Thijmen Bourgonjen Paardensprong   16,0   8,0   18,6       42,6 42,6
56 Thijs van Herwijnen Hoogeveen   17,6   3,2   9,4     10,4 40,6 40,6
57 Mieke Nissen           9,4 7,0 13,5 10,4 40,3 40,3
58 Sieger de Goede Paardensprong 15,0 8,4     15,5         38,9 38,9
59 Pieter van Foreest Unitas   11,0           8,0 18,0 37,0 37,0
60 Jessica Wallat JSC Papenburg             14,0 12,8 9,4 36,2 36,2
61 Pieter van der Graaf   6,3     18,6     11,1   36,0 36,0
62 Raffie Mulder Veendam       13,8 8,7   12,8     35,3 35,3
63 Matthijs van den Brink Paardensprong 7,0 18,8     9,4         35,2 35,2
64 Renco Oostindjer Veendam     8,0       8,7 16,9   33,6 33,6
65 Jaimy van Hoove Paardensprong 14,0       18,6         32,6 32,6
66 Guido Blokhuis   17,6       14,5       32,1 32,1
67 Thijmen Nawijn Staunton             13,8   18,0 31,8 31,8
68 Kasper Mensink − (Paardensprong) 8,0   7,0   16,5         31,5 31,5
69 Ilja de Goede [P] (e2-e4)   8,7     8,0     14,8   31,5 31,5
70 Marjolein Veloo   8,0     8,7     14,5   31,2 31,2
71 Koen Klomberg Ten Boer 11,0 13,8     6,0         30,8 30,8
72 Wessel Meijer Gorredijk   17,9     12,8         30,7 30,7
73 Bas Klomberg Ten Boer 15,0 15,5               30,5 30,5
74 Wouter Hoepman − (e2-e4)   19,3     10,4         29,7 29,7
75 Eric Cruiming − (de Borgstee) 14,5 15,2               29,7 29,7
76 Jonathan Willegers − (Paardensprong)   15,2     14,2         29,4 29,4
77 Sander Hofstra Unitas               17,2 12,0 29,2 29,2
78 Dylan Sealy Sneek 9,0 6,0 12,8             27,8 27,8
79 Nora Baljť − (Unitas)   8,0     10,4       9,4 27,8 27,8
80 Daan van der Eijk ScepU 13,8 13,8               27,6 27,6
81 Bjon Dieruff de Vries - (ScepU)             11,4 16,2   27,6 27,6
82 Jesper Spanjer Haren         5,1 10,4 11,8     27,3 27,3
83 Jonas Hilwerda Paardensprong           16,0   11,0   27,0 27,0
84 Wouter Slump Hoogeveen           7,0 10,1 9,4   26,5 26,5
85 Olivier Rustige − (e2-e4)   11,1     15,2         26,3 26,3
86 Jarno Dreschler − (Assen)           17,6     7,7 25,3 25,3
87 Bart van Adrichem ESG 13,0   12,0             25,0 25,0
88 Tom van der Enden − (Ten Boer) 13,5 11,1               24,6 24,6
89 DaniŽl Oord         16,2   8     24,2 24,2
90 Alexandra Wallat JSC Papenburg             12,8 11,1   23,9 23,9
91 Jiang Kuitert Oostermoer     10,4     12,8       23,2 23,2
92 Arjen Meijer Gorredijk   13,8     8,4         22,2 22,2
93 Koen Nolden Paardensprong 17,0 4,6               21,6 21,6
94 Sander Yeh Gorredijk   20,0               20,0 20,0
95 Quinn Drok                 20,0 20,0 20,0
96 Ima Algra Sneek   7,0       12,8       19,8 19,8
97 Loek van der Hagen Haren             19,3     19,3 19,3
98 Lucas Taams Hoogeveen   12,1             7,0 19,1 19,1
99 Edgar Muradian ScepU     8,0   11,0         19,0 19,0
100 Carmen Brouwers         19,0         19,0 19,0
101 Gijs Staats Van der Linde             18,6     18,6 18,6
102 Lennard Nijstad           18,6       18,6 18,6
103 Xander Hoveling Het Kasteel           18,6       18,6 18,6
104 Joran Dam − (Het Kasteel)           18,6       18,6 18,6
105 Maria Burgsma Veendam     18,6             18,6 18,6
106 Ruben de Jong         8,7 9,7       18,4 18,4
107 Yael Bruggink − (Nota Bene)           8,0 10,4     18,4 18,4
108 Martijn Douwes Staunton   10,4     7,7         18,1 18,1
109 Raymon Oord Unitas               18   18,0 18,0
110 Sebastiaan Bensink − (ScepU) 18,0                 18,0 18,0
111 Niels Bouwman − (de Borgstee)   17,6               17,6 17,6
112 Ruben de Wolf Paardensprong       12,1         5,0 17,1 17,1
113 Dennis van den Bergh Unitas               17   17,0 17,0
114 Bas Haaksema Schaakkwartier   10,0         7,0     17,0 17,0
115 Teun Mekenkamp                   16,9 16,9 16,9
116 Gyan de Haan Schaakkwartier   16,9               16,9 16,9
117 Eline Hoexum Paardensprong 11,0             5,6   16,6 16,6
118 Tim Bredek Oostermoer   9,7 6,8             16,5 16,5
119 Wout Staats Van der Linde             16,2     16,2 16,2
120 Madita MŲnster Union Oldenburg             16,2     16,2 16,2
121 Kieran Boyer − (ESG)       16,2           16,2 16,2
122 Yorick Bouwman − (de Borgstee)   16,2               16,2 16,2
123 Timo Hakvoort Assen                 16,0 16,0 16,0
124 Kasper Notebomer Schaakkwartier   15,9               15,9 15,9
125 Jorian Haak Van der Linde             15,2     15,2 15,2
126 Levi Nies Dr. Max Euwe   15,0               15,0 15,0
127 DaniŽl Vaas Roden   14,5               14,5 14,5
128 Lars van Ockenburg Ten Boer 7,0 7,0               14,0 14,0
129 Hugo van der Molen Paardensprong 8,0           6,0     14,0 14,0
130 Sander Hilwerda Paardensprong         8,7     5,3   14,0 14,0
131 Reynard Richtering B.R. Assen         13,8         13,8 13,8
132 Mark Haaksema             13,8     13,8 13,8
133 Tobias Brouwers         13,8         13,8 13,8
134 Joep Scheerhoorn Paardensprong         13,3         13,3 13,3
135 Sirius Eldering Unitas         7,0     6,3   13,3 13,3
136 Andries-Jan van der Werff Groningen   6,0         7,0     13,0 13,0
137 Hilde Mulder               7,3 5,6 12,9 12,9
138 Stefan Poelma Schaakkwartier   12,8               12,8 12,8
139 Abdul Kariko             12,8     12,8 12,8
140 Jonathan Gandakusuma HSP             12,8     12,8 12,8
141 Ruan ten Brinke − (Assen)                 12,8 12,8 12,8
142 Wouter Spijk           7,0 5,6     12,6 12,6
143 Ramin Nieuwenhuis         12,1         12,1 12,1
144 Harm Jan Kootstra Gorredijk   12,1               12,1 12,1
145 Ramon Cruiming − (de Borgstee)   12,1               12,1 12,1
146 Rick Haaksema   3,2         8,7     11,9 11,9
147 Anne Riksten         11,8         11,8 11,8
148 Michel Pluim Unitas               11,8   11,8 11,8
149 Wyona van de Poel Unitas   11,1               11,1 11,1
150 Ilja Nijstad           11,1       11,1 11,1
151 Anneke Kootstra Gorredijk   11,1               11,1 11,1
152 Joost Marnink         10,4         10,4 10,4
153 Luuk Hakvoort Assen                 10,4 10,4 10,4
154 Sjoerd van der Meulen         4,6     5,6   10,2 10,2
155 Folkerus Schoonhoven Unitas         10,1         10,1 10,1
156 Liang van Ingen Schenau Haren         9,7         9,7 9,7
157 Ingmar Heikens Haren   9,4               9,4 9,4
158 Jerimi Bos Ten Boer 9,4                 9,4 9,4
159 Selma Bertholee ENO                 9,4 9,4 9,4
160 Jelmer Kootstra Gorredijk   9,0               9,0 9,0
161 Sterren Martens         8,7         8,7 8,7
162 Myrthe Feijen − (ESG)       8,4           8,4 8,4
163 Simon Poelma − (de Borgstee)   8,0               8,0 8,0
164 David de Graaf             8,0     8,0 8,0
165 Maurits Schoonhoven − (Bredero)         7,7         7,7 7,7
166 Ruben Gandakusuma HSP             7,7     7,7 7,7
167 Timo Sagel − (Haren) 7,0                 7,0 7,0
168 Peter Pidopryhora Hoogeveen                 7,0 7,0 7,0
169 Dejan Honderd         7,0         7,0 7,0
170 Ruben Haadsma         7,0         7,0 7,0
171 Alexander Gandakusuma HSP             7,0     7,0 7,0
172 Guido Dreschler − (Assen)           7,0       7,0 7,0
173 Arthur Dreschler − (Assen)           7,0       7,0 7,0
174 Colin de Vries Ten Boer 7,0                 7,0 7,0
175 Ingmar van der Schuur Unitas               6,7   6,7 6,7
176 Julia van der Weert           6,3       6,3 6,3
177 Alex Isebija Unitas   6,3               6,3 6,3
178 Arvid Heikens Haren   6,3               6,3 6,3
179 Roos de Vetten − (Paardensprong)   6,3               6,3 6,3
180 Isabella Bertholee ENO                 5,3 5,3 5,3
181 Arjuna Bertholee ENO                 5,3 5,3 5,3
182 Same Drenth         5,1         5,1 5,1
183 Ruben de Wolf Hoogeveen                 5,0 5,0 5,0
184 Kars Jansen Philidor             4,9     4,9 4,9
185 Gerben Zantingh Hoogeveen           4,6       4,6 4,6
186 Johny Ray Veldman Hoogeveen                 4,6 4,6 4,6
187 Wytse Tjalsma − (Sneek)   4,6               4,6 4,6
188 Tayyeb Kariman Unitas   3,9               3,9 3,9
189 Dante Wehkamp Staunton       3,2           3,2 3,2
190 Jannes Verheij Haren         3,2         3,2 3,2
191 Tristan Steensma (-)               3,2   3,2 3,2
192 Wilmer Oostindjer Veendam     3,2             3,2 3,2
193 Roeqayyah Kariman Unitas   3,2               3,2 3,2
194 Fatiha Kariman Unitas   3,2               3,2 3,2
195 Ramon Jelsma             3,2     3,2 3,2
196 Ronja Groenewolt Haren   3,2               3,2 3,2
197 Boaz de Graaf             3,2     3,2 3,2
198 Naomi Feijen − (ESG)       3,2           3,2 3,2
199 Jannick Dam − (Het Kasteel)           3,2       3,2 3,2
200 Rebecca Bult 3,2                 3,2 3,2
201 Luc Bothof − (Ten Boer)             3,2     3,2 3,2
202 Willem-Tycho Bleijenburg         3,2         3,2 3,2

Met dank aan Ernst Leeftink voor het uitrekenen van dit klassement.


Het vorige GP-klassement (na de GP Unitas)