Eerste klasse A 2012/2013
              Mp Bp   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Rat. TPR  RaTg
1. SISSA 3    18 53   x  5  5 5  6 6 6  5 5 7 1820 1835 1655  K+P
2. Leek       15 47  3  x  4  6  4 5 6  6  6  6 1752 1805 1688  P
------------------------------------------------------------------
3. Veendam    12 42  2 4  x  3  5 4  7 5  5  6  1774 1743 1678
4. Assen 2    10 37  3  2  5  x  4  5 3 4  4 6  1695 1705 1691
5. Unitas 2    9 36   1 3 2 4  x  4 7  2 5 5  1681 1692 1692
6. Haren 2     9 34  1 2 4  2 3 x  4 4 5 6  1678 1676 1691
7. Dwingeloo   8 28  2  2    4 1  3 x  4 5  5 1625 1612 1688
8. HSP 2       5 33  2 2  3  4  5 3 3 x  3 6  1668 1664 1689
9. Staunton 3  4 28   2 2  3  3 2 2 3  4 x  4 1661 1611 1691
------------------------------------------------------------------
10.ESG 3       0 19     1 2  2  3  2  2 2  3 x  1499 1511 1692  D

Topscorers

Naam			Team		Sc / Rat. W-We
1. Peter Riksten	Veendam		8 9 2058 1801 
2. Erwin Heijnen	Leek		7 8 1949 1723 
3. Sander Westerlaan	Leek		7 9 1926 1836 
4. Elias Oude Brunink	SISSA 3		7 8 1786 1586 
5. Maarten Roorda	SISSA 3		7 9 1785 1620 

Ronde 9 (gezamenlijk bij SC Veendam)
vr 26 apr Assen 2   - Staunton 3 4-3	Verslag Assen | Verslag Staunton
vr 26 apr Haren 2   - HSP 2      4-3 *)
vr 26 apr Veendam   - Unitas 2   5-2
vr 26 apr Dwingeloo - SISSA 3     2-6	Commentaar SISSA
vr 26 apr ESG 3     - Leek       1-6
*: uitslag bord 2 gewijzigd in 0-1(R) wegens overtreding van artikel 33 lid a van het Competitiereglement

Ronde 1 Verslagen Ronde 5 Verslagen ma 08 okt Staunton 3 - Leek 2-6 Leek ma 14 jan Staunton 3 - Unitas 2 2-5 Staunton | Unitas do 11 okt Unitas 2 - Dwingeloo 7-1 do 17 jan HSP 2 - SISSA 3 2-5 HSP | SISSA do 11 okt HSP 2 - Veendam 3-5 vr 18 jan Assen 2 - Leek 2-6 vr 12 okt Assen 2 - Haren 2 5-2* Assen | Haren vr 18 jan Haren 2 - ESG 3 6-2 ESG vr 12 okt SISSA 3 - ESG 3 7- SISSA | ESG vr 18 jan Veendam - Dwingeloo 7- Ronde 2 Ronde 6 ma 05 nov ESG 3 - Unitas 2 3-5 ESG | Unitas ma 04 feb ESG 3 - Veendam 2-6 ESG do 08 nov Dwingeloo - HSP 2 4-3 Dwingeloo do 07 feb Dwingeloo - Staunton 3 5-3 vr 09 nov Haren 2 - Staunton 3 5-2 Staunton do 07 feb Unitas 2 - HSP 2 2-5 Unitas vr 09 nov Veendam - Assen 2 3-5 Assen vr 08 feb Leek - Haren 2 5-2 vr 09 nov Leek - SISSA 3 3-5 SISSA vr 08 feb SISSA 3 - Assen 2 5-3 Assen (met partijfr.) Ronde 3 Ronde 7 ma 26 nov Staunton 3 - SISSA 3 2-5 SISSA ma 04 mrt Staunton 3 - HSP 2 4-3 do 29 nov Unitas 2 - Leek 3-4 do 07 mrt Dwingeloo - ESG 3 5-2 do 29 nov HSP 2 - ESG 3 6-2 ESG vr 08 mrt Assen 2 - Unitas 2 4-4 Assen vr 30 nov Haren 2 - Veendam 4-4 vr 08 mrt Haren 2 - SISSA 3 1-6 vr 07 nov Assen 2 - Dwingeloo 3-4 vr 08 mrt Veendam - Leek 4-4 Ronde 4 Ronde 8 ma 10 dec ESG 3 - Assen 2 2-6 vr 22 mrt Leek - Dwingeloo 6-2 do 13 dec Dwingeloo - Haren 2 3-4 vr 22 mrt SISSA 3 - Veendam 5-2 vr 14 dec Veendam - Staunton 3 5-3 ma 25 mrt ESG 3 - Staunton 3 3-4 vr 14 dec Leek - HSP 2 6-2 do 28 mrt Unitas 2 - Haren 2 4-3 vr 14 dec SISSA 3 - Unitas 2 6-1 Verslag SISSA do 28 mrt HSP 2 - Assen 2 4-4 Assen (+ part. en foto's)
*: uitslag gewijzigd door CL (was 4-3) wegens opstellen niet-speelgerechtigde speler bij Haren.

Opstellingen Assen 2 Rel.nr Knsb 1 Wout Knol 5966070 1817 2 Jan Posthoorn 6749622 1794 3 Sybrand Houtsma 7895305 1794 4 Rieks Taal 8186068 1773 5 Arjan Dwarshuis 8471760 1745 6 Gertjan Haan 8324613 1711 7 Gerard Voorintholt 8418806 1687 8 Gerbert Leeftink 8363135 1637 Gemiddeld 1745 Haren 2 Rel.nr Knsb 1 Jan Lulof 7082933 1926 2 Rudy Mellink 7283782 1883 3 Harm van der Mossel 8366413 1704 4 Frans Hindriks 8372562 1703 5 Jaap Mellink 7425374 1700 6 Wiebe Veldhuis 7211743 1643 7 Carla Graafland 8147502 1572 8 Majid Hashemy 8249516 1562 9 Arrien Lassche 8237526 1521 Gemiddeld 1690 Veendam Rel.nr Knsb 1 Harold van Heeringen 7092030 2090 2 Peter Riksten 8008913 2078 3 Olaf Cliteur 7169800 1930 4 Theo Mooijman 8139725 1874 5 Harm Pals 8432127 1821 6 Chris Braad 8359274 1559 7 Sjoerd Jan Burgsma 8188114 1541 8 Jos Boers 6941759 Gemiddeld 1842 Dwingeloo Rel.nr Knsb 1 Henk Langbroek 6010191 1768 2 Berto Homan 6251399 1723 3 Jetze van der Veen 7566482 1679 4 Albert Koops 6247978 1674 5 Geert Kamps 6651216 1637 6 Eric Moerland 8256974 1565 7 Be Damman 7997594 1553 8 Age Koster 8250143 Gemiddeld 1657 ESG 3 Rel.nr Knsb 1 Willem Boontje 8419356 1795 2 Ton Selten 7447957 1725 3 Jan Peek 7683423 1537 4 Hans Hut 6021180 1424 5 Reint Harkink 8419708 1384 6 Marcelis van Holst 7618105 1342 7 Paul Walda 8104745 8 Jurjen Scheeringa 8506751 Gemiddeld 1534 Leek Rel.nr Knsb 1 Johan Scharft 7730932 2009 2 Sander Westerlaan 8379855 1973 3 Erwin Heijnen 7363444 1920 4 Pieter Doller 7283177 1820 5 Johan ten Hoor 7640710 1749 6 Geert de Haan 6977091 1671 7 Adrian Kuiper 8361815 1593 8 Frans Huisman 8278721 1498 Gemiddeld 1779 SISSA 3 Rel.nr Knsb 1 Wouter Welling 7842219 1969 2 Jaap Bosma 7641601 1924 3 Ernst-Jan Pastoor 7678957 1915 4 Andrey Tsyganov 8473443 1864 5 Maarten Hemmes 7993128 1864 6 Carl Hoekstra 7180668 1847 7 Elias Oude Brunink 8006669 1772 8 Stan Lambrechts 8051153 1734 9 Maarten Roorda 8273353 1731 Gemiddeld 1847 Unitas 2 Rel.nr Knsb 1 Ynte Visser 6157767 1729 2 Roel Broekman 7254060 1698 3 Rudolf Loos 8294209 1693 4 Jan Drolenga 8045851 1692 5 Johan Wessels 8351354 1538 6 Wouter Manenschijn 8318981 1510 7 Raymon Oord 8432006 1508 8 Jaap Veninga 7496555 1438 9 Brechtje Hoogeboom 8512966 10 Henk Luijmes 8513087 Gemiddeld 1601 HSP 2 Rel.nr Knsb 1 Frits Wijbenga 8026172 1766 2 Arjen Waijer 8328309 1730 3 Lucien Jerphanion 7800287 1724 4 Alex van Prinsenbeek 8132245 1693 5 Erwin Reintke 7379526 1651 6 Klaas Kuiper 6078633 1636 7 Kor Drent 7832275 1602 8 H. Haitsma 8053529 1596 9 A.de Vries 7268723 1593 10 A. Kamps 8142321 1354 11 Jan Kuiper 6976618 1311 12 Pascal de Vries 8186541 1213 13 Vincent Kuiper 8184869 1086 Gemiddeld 1535 Staunton 3 Rel.nr Knsb 1 Poppe Dijkhuis 6125416 1767 2 Gerrit ten Brinke 8441048 1751 3 Jeroen Groot 7487799 1750 4 Jeljer Dijkstra 7997605 1678 5 Hans van Steenis 7283870 1675 6 Rein Wessels 6025591 1674 7 Jan Hollander 6406532 1637 8 Ronald Linger 8104668 1584 9 Henk Woudsma 8442951 1573 Gemiddeld 1677
Teamleiders Assen 2 Sybrand Houtsma 0592-460544 shhoutsma@hotmail.com Haren 2 Arrien Lassche 06-18030619 a.lassche@home.nl Veendam Theo Mooijman 0598-622536 thcm@kabel.netvisit.nl Dwingeloo Albert Koops 0592-459990 1946.koopsalbert@hetnet.nl ESG 3 Hans Hut jjhut@xs4all.nl Leek Pieter Doller 0594-517593 pieterdoller@live.nl SISSA 3 Elias Oude Brunink 06-20906211 ejoudebrunink@hotmail.com Unitas 2 Roel Broekman 050-5426802 roel2602@hotmail.com HSP 2 Bernard Bontjer 06-14387420 bernardbontjer@hotmail.com Staunton 3 Jeljer Dijkstra 050-5266377 dijkstra.dejager@planet.nl
Let op: SC Haren heeft een nieuwe speelocatie: Het Gorechthuis, Hortuslaan 1, 9752 BE Haren (050-5370855). Clubavond: vrijdag 19.45 uur.