Voorlopige indeling NOSBO-competitie 2012/2013

Indeling in Winstandformaat.
   Promotieklasse Mp Bp 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
1. HSP            0  0  x  .  .  .  .  .  .  .  .  .
2. Groningen      0  0  .  x  .  .  .  .  .  .  .  .
3. Haren          0  0  .  .  x  .  .  .  .  .  .  .
4. Van der Linde  0  0  .  .  .  x  .  .  .  .  .  .
5. ESG            0  0  .  .  .  .  x  .  .  .  .  .
6. Unitas         0  0  .  .  .  .  .  x  .  .  .  .
7. Hoogeveen      0  0  .  .  .  .  .  .  x  .  .  .
8. Het Kasteel    0  0  .  .  .  .  .  .  .  x  .  .
9. SISSA 2        0  0  .  .  .  .  .  .  .  .  x  .
10.Oostermoer     0  0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  x

          Ronde: 1
di 02 okt Hoogeveen     - ESG           -
do 04 okt HSP           - Groningen     -
do 04 okt Oostermoer    - Unitas        -
vr 05 okt Het Kasteel   - Van der Linde -
vr 05 okt SISSA 2       - Haren         -

          Ronde: 2
ma 29 okt ESG           - Het Kasteel   -
di 30 okt Groningen     - Oostermoer    -
do 01 nov Unitas        - Hoogeveen     -
vr 02 nov Haren         - HSP           -
vr 02 nov Van der Linde - SISSA 2       -

          Ronde: 3
di 20 nov Groningen     - Haren         -
do 22 nov HSP           - Van der Linde -
do 22 nov Oostermoer    - Hoogeveen     -
vr 23 nov Het Kasteel   - Unitas        -
vr 23 nov SISSA 2       - ESG           -

          Ronde: 4
ma 10 dec ESG           - HSP           -
di 11 dec Hoogeveen     - Het Kasteel   -
do 13 dec Unitas        - SISSA 2       -
vr 14 dec Haren         - Oostermoer    -
vr 14 dec Van der Linde - Groningen     -

          Ronde: 5
di 08 jan Groningen     - ESG           -
do 10 jan HSP           - Unitas        -
do 10 jan Oostermoer    - Het Kasteel   -
vr 11 jan Haren         - Van der Linde -
vr 11 jan SISSA 2       - Hoogeveen     -

          Ronde: 6
ma 28 jan ESG           - Haren         -
di 29 jan Hoogeveen     - HSP           -
do 31 jan Unitas        - Groningen     -
vr 01 feb Van der Linde - Oostermoer    -
vr 01 feb Het Kasteel   - SISSA 2       -

          Ronde: 7
di 26 feb Groningen     - Hoogeveen     -
do 28 feb HSP           - Het Kasteel   -
do 28 feb Oostermoer    - SISSA 2       -
vr 01 mrt Haren         - Unitas        -
vr 01 mrt Van der Linde - ESG           -

          Ronde: 8
ma 18 mrt ESG           - Oostermoer    -
di 19 mrt Hoogeveen     - Haren         -
do 21 mrt Unitas        - Van der Linde -
vr 22 mrt Het Kasteel   - Groningen     -
vr 22 mrt SISSA 2       - HSP           -

          Ronde: 9
Gezamenlijk in week van 22 t/m 26 april:
?? ?? ??? HSP           - Oostermoer    -
?? ?? ??? Groningen     - SISSA 2       -
?? ?? ??? Haren         - Het Kasteel   -
?? ?? ??? Van der Linde - Hoogeveen     -
?? ?? ??? ESG           - Unitas        -


Klasse 1A Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1. Assen 2 0 0 x . . . . . . . . . 2. Haren 2 0 0 . x . . . . . . . . 3. Veendam 0 0 . . x . . . . . . . 4. Dwingeloo 0 0 . . . x . . . . . . 5. ESG 3 0 0 . . . . x . . . . . 6. Leek 0 0 . . . . . x . . . . 7. SISSA 3 0 0 . . . . . . x . . . 8. Unitas 2 0 0 . . . . . . . x . . 9. HSP 2 0 0 . . . . . . . . x . 10.Lewenborg 0 0 . . . . . . . . . x Ronde: 1 di 09 okt Lewenborg - Leek - do 11 okt Unitas 2 - Dwingeloo - do 11 okt HSP 2 - Veendam - vr 12 okt Assen 2 - Haren 2 - vr 12 okt SISSA 3 - ESG 3 - Ronde: 2 ma 05 nov ESG 3 - Unitas 2 - do 08 nov Dwingeloo - HSP 2 - vr 09 nov Haren 2 - Lewenborg - vr 09 nov Veendam - Assen 2 - vr 09 nov Leek - SISSA 3 - Ronde: 3 di 27 nov Lewenborg - SISSA 3 - do 29 nov Unitas 2 - Leek - do 29 nov HSP 2 - ESG 3 - vr 30 nov Assen 2 - Dwingeloo - vr 30 nov Haren 2 - Veendam - Ronde: 4 ma 10 dec ESG 3 - Assen 2 - do 13 dec Dwingeloo - Haren 2 - vr 14 dec Veendam - Lewenborg - vr 14 dec Leek - HSP 2 - vr 14 dec SISSA 3 - Unitas 2 - Ronde: 5 di 15 jan Lewenborg - Unitas 2 - do 17 jan HSP 2 - SISSA 3 - vr 18 jan Assen 2 - Leek - vr 18 jan Haren 2 - ESG 3 - vr 18 jan Veendam - Dwingeloo - Ronde: 6 ma 04 feb ESG 3 - Veendam - do 07 feb Dwingeloo - Lewenborg - do 07 feb Unitas 2 - HSP 2 - vr 08 feb Leek - Haren 2 - vr 08 feb SISSA 3 - Assen 2 - Ronde: 7 di 05 mrt Lewenborg - HSP 2 - do 07 mrt Dwingeloo - ESG 3 - vr 08 mrt Assen 2 - Unitas 2 - vr 08 mrt Haren 2 - SISSA 3 - vr 08 mrt Veendam - Leek - Ronde: 8 vr 22 mrt SISSA 3 - Veendam - ma 25 mrt ESG 3 - Lewenborg - di 26 mrt Leek - Dwingeloo - do 28 mrt Unitas 2 - Haren 2 - do 28 mrt HSP 2 - Assen 2 - Ronde: 9 Gezamenlijk in week van 22 t/m 26 april: ?? ?? ??? Assen 2 - Lewenborg - ?? ?? ??? Haren 2 - HSP 2 - ?? ?? ??? Veendam - Unitas 2 - ?? ?? ??? Dwingeloo - SISSA 3 - ?? ?? ??? ESG 3 - Leek -
Klasse 1B Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1. ESG 2 0 0 x . . . . . . . . . 2. Veendam 2 0 0 . x . . . . . . . . 3. DAC 0 0 . . x . . . . . . . 4. Groningen 2 0 0 . . . x . . . . . . 5. Middelstum 0 0 . . . . x . . . . . 6. Unitas 3 0 0 . . . . . x . . . . 7. Haren 3 0 0 . . . . . . x . . . 8. Staunton 2 0 0 . . . . . . . x . . 9. Ten Boer 0 0 . . . . . . . . x . 10.Roden 0 0 . . . . . . . . . x Ronde: 1 ma 08 okt ESG 2 - Veendam 2 - ma 08 okt Staunton 2 - Groningen 2 - ma 08 okt Roden - Unitas 3 - di 09 okt Ten Boer - DAC - vr 12 okt Haren 3 - Middelstum - Ronde: 2 ma 05 nov DAC - ESG 2 - di 06 nov Veendam 2 - Roden - di 06 nov Groningen 2 - Ten Boer - di 06 nov Middelstum - Staunton 2 - do 08 nov Unitas 3 - Haren 3 - Ronde: 3 ma 26 nov ESG 2 - Groningen 2 - ma 26 nov Staunton 2 - Unitas 3 - ma 26 nov Roden - Haren 3 - di 27 nov Veendam 2 - DAC - di 27 nov Ten Boer - Middelstum - Ronde: 4 ma 10 dec DAC - Roden - di 11 dec Groningen 2 - Veendam 2 - di 11 dec Middelstum - ESG 2 - do 13 dec Unitas 3 - Ten Boer - vr 14 dec Haren 3 - Staunton 2 - Ronde: 5 ma 07 jan DAC - Groningen 2 - ma 14 jan ESG 2 - Unitas 3 - ma 14 jan Roden - Staunton 2 - di 15 jan Veendam 2 - Middelstum - di 15 jan Ten Boer - Haren 3 - Ronde: 6 ma 04 feb Staunton 2 - Ten Boer - di 05 feb Groningen 2 - Roden - di 05 feb Middelstum - DAC - do 07 feb Unitas 3 - Veendam 2 - vr 08 feb Haren 3 - ESG 2 - Ronde: 7 ma 04 mrt ESG 2 - Staunton 2 - ma 04 mrt DAC - Unitas 3 - ma 04 mrt Roden - Ten Boer - di 05 mrt Veendam 2 - Haren 3 - di 05 mrt Groningen 2 - Middelstum - Ronde: 8 vr 22 mrt Haren 3 - DAC - ma 25 mrt Staunton 2 - Veendam 2 - di 26 mrt Middelstum - Roden - di 26 mrt Ten Boer - ESG 2 - do 28 mrt Unitas 3 - Groningen 2 - Ronde: 9 Gezamenlijk in week van 22 t/m 26 april: ?? ?? ??? ESG 2 - Roden - ?? ?? ??? Veendam 2 - Ten Boer - ?? ?? ??? DAC - Staunton 2 - ?? ?? ??? Groningen 2 - Haren 3 - ?? ?? ??? Middelstum - Unitas 3 -
Klasse 2A Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 1. Groningen 3 0 0 x . . . . . . . 2. Assen 3 0 0 . x . . . . . . 3. Eelde/Paterswolde 0 0 . . x . . . . . 4. Staunton 4 0 0 . . . x . . . . 5. Groninger Combinatie 5 0 0 . . . . x . . . 6. SISSA 4 0 0 . . . . . x . . 7. Oostermoer 2 0 0 . . . . . . x . 8. Roden 2 0 0 . . . . . . . x Ronde: 1 ma 29 okt Roden 2 - Unitas 4(j) - di 30 okt Groningen 3 - Assen 3 - do 01 nov Oostermoer 2 - Eelde/Paterswolde - vr 02 nov SISSA 4 - Staunton 4 - Ronde: 2 ma 19 nov Eelde/Paterswolde - Groningen 3 - ma 19 nov Staunton 4 - Oostermoer 2 - vr 23 nov Assen 3 - Roden 2 - vr 23 nov Unitas 4(j) - SISSA 4 - Ronde: 3 ma 07 jan Roden 2 - SISSA 4 - di 08 jan Groningen 3 - Staunton 4 - vr 11 jan Assen 3 - Eelde/Paterswolde - do 17 jan Oostermoer 2 - Unitas 4(j) - Ronde: 4 ma 28 jan Eelde/Paterswolde - Roden 2 - ma 28 jan Staunton 4 - Assen 3 - vr 01 feb Unitas 4(j) - Groningen 3 - vr 01 feb SISSA 4 - Oostermoer 2 - Ronde: 5 ma 25 feb Eelde/Paterswolde - Staunton 4 - ma 25 feb Roden 2 - Oostermoer 2 - di 26 feb Groningen 3 - SISSA 4 - vr 01 mrt Assen 3 - Unitas 4(j) - Ronde: 6 ma 18 mrt Staunton 4 - Roden 2 - do 21 mrt Oostermoer 2 - Groningen 3 - vr 22 mrt Unitas 4(j) - Eelde/Paterswolde - vr 22 mrt SISSA 4 - Assen 3 - Ronde: 7 Gezamenlijk in week van 8 t/m 12 april: ?? ?? ??? Groningen 3 - Roden 2 - ?? ?? ??? Assen 3 - Oostermoer 2 - ?? ?? ??? Eelde/Paterswolde - SISSA 4 - ?? ?? ??? Staunton 4 - Unitas 4(j) -
Klasse 2B Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 1. Lewenborg 2 0 0 x . . . . . . . 2. Middelstum 2 0 0 . x . . . . . . 3. Veendam 3 0 0 . . x . . . . . 4. Het Schaakkwartier 0 0 . . . x . . . . 5. DAC 2 0 0 . . . . x . . . 6. Bedum 0 0 . . . . . x . . 7. Staunton 3 0 0 . . . . . . x . 8. JH Kruit 0 0 . . . . . . . x Ronde: 1 ma 29 okt Staunton 3 - Veendam 3 - di 30 okt Lewenborg 2 - Middelstum 2 - di 30 okt Bedum - Het Schaakkwartier - di 30 okt JH Kruit - DAC 2 - Ronde: 2 ma 19 nov DAC 2 - Bedum - di 20 nov Middelstum 2 - JH Kruit - di 20 nov Veendam 3 - Lewenborg 2 - di 20 nov Het Schaakkwartier - Staunton 3 - Ronde: 3 di 08 jan Lewenborg 2 - Het Schaakkwartier - di 08 jan Middelstum 2 - Veendam 3 - di 08 jan JH Kruit - Bedum - ma 14 jan Staunton 3 - DAC 2 - Ronde: 4 ma 28 jan DAC 2 - Lewenborg 2 - di 29 jan Veendam 3 - JH Kruit - di 29 jan Het Schaakkwartier - Middelstum 2 - di 29 jan Bedum - Staunton 3 - Ronde: 5 di 26 feb JH Kruit - Staunton 3 - di 26 feb Lewenborg 2 - Bedum - di 26 feb Middelstum 2 - DAC 2 - di 26 feb Veendam 3 - Het Schaakkwartier - Ronde: 6 ma 18 mrt DAC 2 - Veendam 3 - ma 18 mrt Staunton 3 - Lewenborg 2 - di 19 mrt Het Schaakkwartier - JH Kruit - di 19 mrt Bedum - Middelstum 2 - Ronde: 7 Gezamenlijk in week van 8 t/m 12 april: ?? ?? ??? Lewenborg 2 - JH Kruit - ?? ?? ??? Middelstum 2 - Staunton 3 - ?? ?? ??? Veendam 3 - Bedum - ?? ?? ??? Het Schaakkwartier - DAC 2 -
Klasse 2C Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 1. Rochade 0 0 x . . . . . . . 2. Valthermond 0 0 . x . . . . . . 3. Het Kasteel 2 0 0 . . x . . . . . 4. Dwingeloo 2 0 0 . . . x . . . . 5. Hoogeveen 2 0 0 . . . . x . . . 6. Assen 4 0 0 . . . . . x . . 7. Van der Linde 2 0 0 . . . . . . x . 8. Hoogeveen 3 0 0 . . . . . . . x Ronde: 1 ma 29 okt Rochade - Valthermond - di 30 okt Hoogeveen 3 - Hoogeveen 2 - vr 02 nov Assen 4 - Dwingeloo 2 - vr 09 nov Van der Linde 2 - Het Kasteel 2 - Ronde: 2 ma 19 nov Valthermond - Hoogeveen 3 - di 20 nov Hoogeveen 2 - Assen 4 - vr 23 nov Dwingeloo 2 - Van der Linde 2 - vr 30 nov Het Kasteel 2 - Rochade - Ronde: 3 ma 07 jan Rochade - Dwingeloo 2 - ma 07 jan Valthermond - Het Kasteel 2 - di 08 jan Hoogeveen 3 - Assen 4 - vr 11 jan Van der Linde 2 - Hoogeveen 2 - Ronde: 4 di 29 jan Hoogeveen 2 - Rochade - vr 01 feb Dwingeloo 2 - Valthermond - vr 01 feb Assen 4 - Van der Linde 2 - vr 08 feb Het Kasteel 2 - Hoogeveen 3 - Ronde: 5 ma 25 feb Rochade - Assen 4 - ma 25 feb Valthermond - Hoogeveen 2 - di 26 feb Hoogeveen 3 - Van der Linde 2 - vr 01 mrt Het Kasteel 2 - Dwingeloo 2 - Ronde: 6 di 19 mrt Hoogeveen 2 - Het Kasteel 2 - vr 22 mrt Dwingeloo 2 - Hoogeveen 3 - vr 22 mrt Assen 4 - Valthermond - vr 22 mrt Van der Linde 2 - Rochade - Ronde: 7 ?? ?? ??? Rochade - Hoogeveen 3 - ?? ?? ??? Valthermond - Van der Linde 2 - ?? ?? ??? Het Kasteel 2 - Assen 4 - ?? ?? ??? Dwingeloo 2 - Hoogeveen 2 -
De indeling van de Derde klasse wordt pas na de ALV (19 september a.s.) bekend gemaakt.

Speelweken NOSBO-competitie 2012/2013

Week Datum P 1A 1B 2A 2B 2C 3A 3B Beker  
40 1 - 5 okt R1                  
41 8 - 12 okt   R1 R1           voorronde  
42 15 - 19 okt                 voorronde  
43 22 - 26 okt                   Herfstvakantie
44 29 okt - 2 nov R2     R1 R1 R1        
45 5 - 9 nov   R2 R2       R1 R1    
46 12 - 16 nov                 R1  
47 19 - 23 nov R3     R2 R2 R2        
48 26 - 30 nov   R3 R3       R2 R2    
49 3 - 7 dec                 R2  
50 10 - 14 dec R4 R4 R4              
51 17 - 21 dec                    
52 24 - 28 dec                   Kerstvakantie
1 31 dec - 4 jan                   Kerstvakantie
2 7 jan - 11 jan R5     R3 R3 R3        
3 14 - 18 jan   R5 R5       R3 R3    
4 21 - 25 jan                    
5 28 jan - 1 feb R6     R4 R4 R4        
6 4 - 8 feb   R6 R6       R4 R4    
7 11 - 15 feb                 finale  
8 18 - 22 feb                   Voorsjaarsvakantie
9 25 feb - 1 mrt R7     R5 R5 R5        
10 4 - 8 mrt   R7 R7       R5 R5    
11 11 - 15 mrt                 finale  
12 18 - 22 mrt R8 R8 R8 R6 R6 R6 R6 R6    
13 25 - 28 mrt   R8 R8       R6 R6   Goede vrijdag: 29/3
14 1 - 5 apr                 finale Pasen: 31-3 en 1/4
15 8 - 12 apr       R7 R7 R7        
16 15 - 19 apr             R7 R7    
17 22 - 26 apr R9 R9 R9              
18 29 apr - 3 mei                   Meivakantie
19 6 - 10 mei                   Hemelvaart: 9/5
20 13 - 17 mei                    
21 20 - 24 mei                   Pinksteren: 19-20/5
22 27 - 31 mei