Basisscholenkampioenschappen provincie Groningen 2011
Bedum / Ten Boer
1. Sint Walfridus 1 21,5 115,0 *
2. OBS De Huifkar 1 20.5 112,0 *
3. CBS De Fontein 1 17,5 119,5
4. Sint Walfridus 2 16,0 109,0
5. Dr K. Schilderschool 1 16,0 99,0
6. Sint Walfridus 3 13,5 90,0
7. CBS De Fontein 2 12,0 94,5
8. Sint Walfridus 4 10,5 91,5
9. OBS De Huifkar 2 10,0 62,5
10. CBS De Fontein 3 7,5 75,0
11. Dr K. Schilderschool 2 4,5 43,0
12. Sint Walfridus 5 2,0 20,5
Bellingwedde
1. De Wiekslag Blijham *
2. De Bron Vriescheloo
3. Vrieske Hond Vriescheloo
Delfzijl
1. De Zaaier 1 8 13 *
2. De Zandplaat 5 9½
3. De Zaaier 2 5 8½
4. De Zaaier 3 2 5½
5. De Zaaier 4 0 3½
Eemsmond Verslag NOSBO-site
1. Usquert 1 9 *
2. De Schelp 8
3. De Noordkaap 7
4. Usquert 2 4
5. Usquert 3 2
6. De Schutsluis 0
Haren Voor een uitgebreid verslag en veel foto's zie de website van SC Haren
1. Sint Nicolaasschool 1 46 *
2. OBS de Rieshoek 1 39 *
3. De Brinkschool 1 35
4. OBS De Linde 1 32
5. CBS De Marke 1 30
6. CBS De Marke 2 24
7. OBS De Linde 2 21
8. OBS De Wissel 21
9. CBS De Borg 16
10. OBS De Rieshoek 2 16
11. Sint Nicolaasschool 2 13
12. De Brinkschool 2 12
13. CBS De Marke 3 10
14. Peter Petersenschool 8
15. OBS De Linde 3 8
16. OBS De Meent 5
Leek Voor een verslag en foto's zie de website van SC Leek
1. CDS de Tweesprong 1 *
2. CBS de Regenboog 1 *
3. OBS de Tweemaster 1
4. GBS de Springplank 1
5. CDS de Tweesprong 2
6. CDS de Tweesprong 3
7. GBS de Springplank 2
8. OBS de Tweemaster 2
9. OBS de Beelen 1
Niekerk
1. De Aquarel Sebaldeburen 12 18 *
2. Sint Antonius Hoogezand 10 17
3. De Bron 1 Marum 9 18
4. De Bron 3 Marum 9 15
5. De Opstap Niekerk 7 16
6. Jan Kuipers Grootegast 6 14
7. De Bron 4 Marum 3 8,5
8. De Bron 2 Marum 0 5,5
Oldambt
1. De Kleine Dollard 1 7 11½ *
2. Letterwies 7 10½
3. De Vossenburcht 1 4 8
4. De Vossenburcht 2 2 5½
5. De Kleine Dollard 2 0 4½
Stad Groningen Verslag NOSBO-site
1. Dom Helder Camara 32 *
2. Bredero 27 *
3. Dom Helder Camara 2 26,5 *
4. GSV 25,5 *
5. Dom Helder Camara 3 23,5
6. Bredero 2 23
7. Swoaistee 21,5
8. Borgman 21,5
9. GSV 2 21,5
10. Dom Helder Camara 4 21
11. Karrepad 21
12. GSV 3 19
13. Petteflet 16
14. Dom Helder Camara 16
15. Nassau 15
16. Bredero 3 14,5
17. Heerdstee 13
18. Boerhaave 12,5
19. GSV 4 12,5
20. Dom Helder Camara 6 12
21. Bisschop Bekkers 10,5
22. Petteflet 2 9
23. De Starter 7
Vlagtwedde
1. De Vlinder 7-11½ *
2. Pork 1 5-10
3. Pork 2 0-2½
Winsum Verslag NOSBO-site
1. De Wierde 1 14 23 *
2. Tiggeldobbe 1 11 21
3. De Wierde 3 8 15½
4. Meander 2 6 13½
De Wierde 2 6 13
Tiggeldobbe 2 6 13
7. Meander 1 5 12½
8. Meander 3 0 1
Zuidhorn
1. de Borgstee 1 Grijpskerk 12 23 *
2. de Borgstee 3 Grijpskerk 9 17½ *
3. de Borgstee 2 Grijpskerk 9 16½ *
4. de Windroos 2 Zuidhorn 8 15½ *
5. de Brug 1 Noordhorn 8 15
6. de Windroos 1 Zuidhorn 8 14
7. de Borgstee 4 Grijpskerk 8 13½
8. t Kompas Noordhorn 7 15
9. Adewerth Aduard 7 13
10. het Anker 1 Zuidhorn 7 12½
11. de Windroos 3 Zuidhorn 7 11
12. Visvliet/Pieterzijl Visvliet 6 11
13. de Triangel Grijpskerk 6 11
14. de Brug 2 Zuidhorn 5 12½
15. de Borgh 2 Zuidhorn 5 12
16. de Molshoop 1 Noordhorn 5 11½
17. het Anker 4 Zuidhorn 5 11
18. het Anker 2 Zuidhorn 5 9½
19. het Anker 3 Zuidhorn 4 9
20. de Wingerd Oldehove 4 9
21. de Molshoop 2 Noordhorn 3 10
22. het Anker 5 Zuidhorn 3 9½
23. de Borgh 1 Zuidhorn 3 5½
Kijk voor meer over Zuidhorn info op de toernooisite.
Geplaatste teams voor finale basisscholenkampioenschap provincie Groningen
Sint Walfridus Bedum
De Huifkar Ten Boer
De Wiekslag Blijham
De Zaaier Delfzijl
Sint Nicolaas Haren
De Rieshoek Haren
Dom Helder Camara 1 Groningen
Dom Helder Camara 2 Groningen
Bredero Groningen
GSV Groningen
De Borgstee 1 Grijpskerk
De Borgstee 2 Grijpskerk
De Borgstee 3 Grijpskerk
De Regenboog Leek
De Tweesprong Leek
De Aquarel Sebaldeburen
OBS Usquert Usquert
De Kleine Dollard Winschoten
De Wierde Winsum
De Windroos Zuidhorn
De Vlinder Vlagtwedde
Dit toernooi wordt op zaterdag 5 maart gespeeld te Groningen, kantine GDSW, Peizerweg 128.
Het begint om 13.00 uur.
|