De NOSBO Viertallencompetitie
Deelnemende teams en groepsindeling (per 8 oktober, bijna definitief - ratings nog niet bijgewerkt)
De speelschema's zijn ook te vinden in de Winstandpagina's.
Topgroep (4T) (gem. rating ~2000)
SISSA 1 2138
GC 1 2035
Assen 1825
Staunton 1799
ESG 1764
SISSA 2 1814
Topviertallen Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SISSA V1 0 0 x . . . . .
2. Groninger Combinatie V1 0 0 . x . . . .
3. Assen 0 0 . . x . . .
4. Staunton 0 0 . . . x . .
5. ESG 0 0 . . . . x .
6. SISSA V2 0 0 . . . . . x
Ronde: 1
vr 24 okt SISSA V1 - SISSA V2 -
vr 24 okt Groninger Combinatie V1 - ESG -
vr 24 okt Assen - Staunton -
Ronde: 2
ma 10 nov ESG - Assen -
vr 14 nov SISSA V1 - Groninger Combinatie V1 -
vr 14 nov SISSA V2 - Staunton -
Ronde: 3
ma 01 dec Staunton - ESG -
vr 12 dec Groninger Combinatie V1 - SISSA V2 -
vr 12 dec Assen - SISSA V1 -
Ronde: 4
vr 09 jan SISSA V2 - ESG -
vr 09 jan SISSA V1 - Staunton -
vr 09 jan Groninger Combinatie V1 - Assen -
Ronde: 5
ma 02 feb Staunton - Groninger Combinatie V1 -
ma 02 feb ESG - SISSA V1 -
vr 06 feb Assen - SISSA V2 -
Noord (4N) (gem. rating ~1200) [Let op: Leek is vervangen door Bedum]
Bedum 1274
SCEPU 1 1299
DAC 1226
Paardensprong 2 1148
ScepU 2 1035
SISSA 4 1050
Viertallen Noord Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. Bedum 0 0 x . . . . .
2. ScepU V1 0 0 . x . . . .
3. DAC 0 0 . . x . . .
4. De Paardensprong V2 0 0 . . . x . .
5. ScepU V2 0 0 . . . . x .
6. SISSA V4 0 0 . . . . . x
Ronde: 1
ma 20 okt DAC - De Paardensprong V2 -
di 21 okt ScepU V1 - ScepU V2 -
di 21 okt Bedum - SISSA V4 -
Ronde: 2
di 11 nov Bedum - ScepU V1 -
wo 12 nov ScepU V2 - DAC -
vr 14 nov SISSA V4 - De Paardensprong V2 -
Ronde: 3
ma 01 dec DAC - Bedum -
di 02 dec ScepU V1 - SISSA V4 -
vr 12 dec De Paardensprong V2 - ScepU V2 -
Ronde: 4
di 06 jan ScepU V1 - DAC -
di 06 jan Bedum - De Paardensprong V2 -
vr 09 jan SISSA V4 - ScepU V2 -
Ronde: 5
ma 02 feb DAC - SISSA V4 -
wo 04 feb ScepU V2 - Bedum -
vr 06 feb De Paardensprong V2 - ScepU V1 -
Midden (4M) (gem. rating 1450) [Let op: Bedum is vervangen door Leek]
Roden 1366
GC 2 1547
Lewenborg 1450
Paardensprong 1 1375
Leek 1433~
Schaakkwartier 1430
Viertallen Midden Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. Roden 0 0 x . . . . .
2. Groninger Combinatie V2 0 0 . x . . . .
3. Lewenborg 0 0 . . x . . .
4. De Paardensprong V1 0 0 . . . x . .
5. Leek 0 0 . . . . x .
6. Het Schaakkwartier 0 0 . . . . . x
Ronde: 1
ma 20 okt Roden - Het Schaakkwartier -
di 21 okt Lewenborg - De Paardensprong V1 -
vr 24 okt Groninger Combinatie V2 - Leek -
Ronde: 2
ma 10 nov Roden - Groninger Combinatie V2 -
di 11 nov Het Schaakkwartier - De Paardensprong V1 -
vr 14 nov Leek - Lewenborg -
Ronde: 3
di 02 dec Lewenborg - Roden -
vr 12 dec Groninger Combinatie V2 - Het Schaakkwartier -
vr 12 dec De Paardensprong V1 - Leek -
Ronde: 4
ma 05 jan Roden - De Paardensprong V1 -
di 06 jan Het Schaakkwartier - Leek -
vr 09 jan Groninger Combinatie V2 - Lewenborg -
Ronde: 5
di 03 feb Lewenborg - Het Schaakkwartier -
vr 06 feb Leek - Roden -
vr 06 feb De Paardensprong V1 - Groninger Combinatie V2 -
Zuid (4Z) (gem. rating 1300)
Haren&Oostermoer 1479
Het Kasteel 1479
Ter Apel 1000
Dwingeloo 1368
HSP/Veendam 1188
SISSA 3 1351
Viertallen Zuid Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. Haren & Oostermoer 0 0 x . . . . .
2. Het Kasteel 0 0 . x . . . .
3. Ter Apel 0 0 . . x . . .
4. Dwingeloo 0 0 . . . x . .
5. HSP/Veendam 0 0 . . . . x .
6. SISSA V3 0 0 . . . . . x
Ronde: 1
ma 20 okt Ter Apel - Dwingeloo -
do 23 okt Haren & Oostermoer - SISSA V3 -
vr 24 okt Het Kasteel - HSP/Veendam -
Ronde: 2
do 13 nov Haren & Oostermoer - Het Kasteel -
do 13 nov HSP/Veendam - Ter Apel -
vr 14 nov SISSA V3 - Dwingeloo -
Ronde: 3
do 04 dec Dwingeloo - HSP/Veendam -
ma 08 dec Ter Apel - Haren & Oostermoer -
vr 12 dec Het Kasteel - SISSA V3 -
Ronde: 4
do 08 jan Haren & Oostermoer - Dwingeloo -
vr 09 jan Het Kasteel - Ter Apel -
vr 09 jan SISSA V3 - HSP/Veendam -
Ronde: 5
ma 02 feb Ter Apel - SISSA V3 -
do 05 feb HSP/Veendam - Haren & Oostermoer -
do 05 feb Dwingeloo - Het Kasteel -
|