Eerste klasse B 2013/2014
Eindstand Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Rat. TPR RaTg
1. Groningen 16 45 x 4½ 4½ 4 4 4½ 6 6 5 6½ 1735 1714 1623 Kampioen en promoveert naar Promotieklasse
------------------------------------------------------------------------
2. Middelstum 15 44½ 3½ x 4 4½ 5½ 5 4½ 5 7 5½ 1712 1723 1637
3. Roden 15 44½ 3½ 4 x 4½ 6½ 4½ 4½ 6½ 5 5½ 1747 1730 1644
4. Bedum 11 39 4 3½ 3½ x 5½ 4½ 5 4½ 5 3½ 1688 1666 1636
5. Staunton 4 10 34½ 4 2½ 1½ 2½ x 4 5 5 5½ 4½ 1481 1651 1666
6. HSP/Veendam 3 7 38 3½ 3 3½ 3½ 4 x 5 3½ 5½ 6½ 1702 1658 1638
7. DAC 6 33½ 2 3½ 3½ 3 3 3 x 5 6 4½ 1649 1623 1648
8. Lewenborg 6 33 2 3 1½ 3½ 3 4½ 3 x 5 7½ 1636 1618 1648
------------------------------------------------------------------------
9. Ten Boer 2 25 3 1 3 3 2½ 2½ 2 3 x 5 1584 1549 1661 D
10. J.H. Kruit 2 23 1½ 2½ 2½ 4½ 3½ 1½ 3½ ½ 3 x 1533 1532 1666 D
Ronde: 9
ma 12 mei DAC - Bedum 3-5
ma 12 mei Roden - Lewenborg 6½-1½ Verslag Roden | Verslag Lewenborg
di 13 mei Groningen - Staunton 4 4-4 Verslag(en) Staunton
di 13 mei Middelstum - Ten Boer 7-1 Verslagen en meer Middelstum
do 15 mei HSP/Veendam 3 - J.H. Kruit 6½-1½
Kampioen Groningen 1 (v.l.n.r. Guido Visser, Tim Loos, Annelies van den Heuvel, Ferry Ruigendijk, Tsjisse Tilma, Henk Haisma, Henk Pompstra, David Knight en Job Holtz)
Ronde: 1
ma 07 okt Staunton 4 - Middelstum 2½-5½ Verslagen Middelstum
di 08 okt Ten Boer - Roden 3-5 Verslag Ten Boer
di 08 okt Bedum - Groningen 4-4 Verslagen Middelstum (niet geïndexeerd, zelf even afdalen)
di 08 okt J.H. Kruit - Lewenborg ½-7½
do 10 okt HSP/Veendam 3 - DAC 5-3
Ronde: 2
ma 04 nov DAC - J.H. Kruit 4½-3½
ma 04 nov Roden - Staunton 4 6½-1½ Verslag Roden
di 05 nov Groningen - HSP/Veendam 3 4½-3½ Verslag HSP/Veendam
di 05 nov Middelstum - Bedum 4½-3½
di 05 nov Lewenborg - Ten Boer 5-3
Ronde: 3
ma 25 nov DAC - Groningen 2-6
ma 25 nov Staunton 4 - Lewenborg 5-3 Verslag(en) Staunton
di 26 nov Bedum - Roden 3½-4½ Verslag Roden
di 26 nov J.H. Kruit - Ten Boer 3-5 Verslag Ten Boer* (met foto's)
do 28 nov HSP/Veendam 3 - Middelstum 3-5 Verslagen HSP***
Ronde: 4
ma 09 dec Roden - HSP/Veendam 3 4½-3½
di 10 dec Groningen - J.H. Kruit 6½-1½
di 10 dec Middelstum - DAC 4½-3½
di 10 dec Lewenborg - Bedum 3½-4½
di 10 dec Ten Boer - Staunton 4 2½-5½
Ronde: 5
ma 13 jan DAC - Roden 3½-4½
di 14 jan Groningen - Middelstum 4½-3½
di 14 jan Bedum - Ten Boer 5-3
di 14 jan J.H. Kruit - Staunton 4 3½-4½
do 16 jan HSP/Veendam 3 - Lewenborg 3½-4½
Ronde: 6
ma 03 feb Roden - Groningen 3½-4½ Verslag Groningen
ma 03 feb Staunton 4 - Bedum 2½-5½ Verslagen Staunton 4
di 04 feb Middelstum - J.H. Kruit 5½-2½ Verslagen Middelstum
di 04 feb Lewenborg - DAC 3-5 Verslag Lewenborg
di 04 feb Ten Boer - HSP/Veendam 3 2½-5½ Verslag Ten Boer | Verslagen HSP 3
Ronde: 7
ma 03 mrt DAC - Ten Boer 6-2 Verslag Ten Boer***
di 04 mrt Groningen - Lewenborg 6-2 Verslag Groningen*
di 04 mrt Middelstum - Roden 4-4 Verslag Middelstum***
di 04 mrt J.H. Kruit - Bedum 4½-3½
do 06 mrt HSP/Veendam 3 - Staunton 4 4-4 Verslag HSP** | Verslag Staunton*
Ronde: 8
ma 31 mrt Roden - J.H. Kruit 5½-2½ Verslag Roden
ma 31 mrt Staunton 4 - DAC 5-3 Verslag Staunton
di 01 apr Lewenborg - Middelstum 3-5 Verslag Lewenborg | Verslag Middelstum
di 01 apr Ten Boer - Groningen 3-5 Verslag Ten Boer** | Verslag Groningen*
di 01 apr Bedum - HSP/Veendam 3 4½-3½
Opstellingen: zie [Opstellingen] in het Menu hierboven.
Teamleiders
HSP/Veendam 3 Bernard Bontjer 06-14387420 bernardbontjer@hotmail.com
DAC Wiert Vos 050-3180926 voswiert@hotmail.com
Groningen Ferry Ruigendijk 050-5797277 ferryr@home.nl
Middelstum Joop Naaijer 050-5251392 joopn@home.nl
Roden Menno Keizer 0594-512855 keizermw@planet.nl
Lewenborg Jan Schut 050- 5417485 jkschut@home.nl
Ten Boer Klaas Dijkhuizen 050-3023474 kg.dijkhuizen@home.nl
Staunton 4 Bauke Koole 050-3134434 baukekoole@xs4all.nl
Bedum Sjaak Schuit 050-3011180 sjaak.schuit@xs4all.nl
J.H. Kruit Coert Joost 0599-853406 laromi@home.nl
HSP/Veendam speelt zijn thuiswedstrijden op drie verschillende avonden: team 1 op vrijdag in Hoogezand, team 2 en team 4 op dinsdag in Veendam en team 3 op donderdag in Hoogezand (De Kern, Rembrandtlaan 72a, 9601 XD Hoogezand, 0598-393934; aanvang 19.45 uur).
Door de terugtrekking van Groningen 1 uit de Promotieklasse heet Groningen 2 nu Groningen (1) en Groningen 3 Groningen 2 [in 2B].
|