Eerste klasse A 2013/2014
Eindstand Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Rat. TPR RaTg
1. Assen 2 15 43 x 5½ 5 4 4½ 5 6 6 7 1768 1780 1653 Kampioen en promoveert naar Promotieklasse
---------------------------------------------------------------------
2. ESG 2 13 39 2½ x 5 4 5 6½ 5½ 5½ 5 1709 1737 1658
3. Het Kasteel 12 41 3 3 x 5½ 7 6 5½ 6 5 1727 1745 1642
4. SISSA 4 11 35 4 4 2½ x 4 5 4½ 5½ 5½ 1651 1701 1667
5. Staunton 3 9 33½ 3½ 3 1 4 x 5½ 6 5½ 5 1658 1660 1643
6. HSP/Veendam 2 4 26½ 3 1½ 2 3 2½ x 4½ 3½ 6½ 1648 1587 1649
7. Dwingeloo 4 25½ 2 2½ 2½ 3½ 2 3½ x 4½ 5 1599 1584 1658
---------------------------------------------------------------------
8. Hoogeveen 2 4 24½ 2 2½ 2 2½ 2½ 4½ 3½ x 5 1602 1584 1670 D
9. Van der Linde 2 0 20 1 3 3 2½ 3 1½ 3 3 x 1539 1523 1662 D
Ronde: 9
ma 12 mei ESG 2 - Assen 2 2½-5½ Kampioensverslag Assen | Verslag ESG
ma 12 mei Staunton 3 - Van der Linde 2 5-3
do 15 mei SISSA 4 - HSP/Veendam 2 5-3
vr 16 mei Het Kasteel - Hoogeveen 2 6-2 Degradatieverslag Hoogeveen
Ronde: 1
di 08 okt Hoogeveen 2 - Staunton 3 2½-5½ Verslag Hoogeveen
di 08 okt HSP/Veendam 2 - ESG 2 1½-6½ Verslag ESG
do 10 okt Dwingeloo - SISSA 4 3½-4½ Verslagen SISSA
vr 11 okt Assen 2 - Het Kasteel 5-3 Verslag Assen
Ronde: 2
ma 04 nov ESG 2 - Dwingeloo 5½-2½
ma 04 nov Staunton 3 - Assen 2 3½-4½ Verslag Assen
vr 08 nov Het Kasteel - HSP/Veendam 2 6-2
vr 08 nov Van der Linde 2 - Hoogeveen 2 3-5
Ronde: 3
di 26 nov HSP/Veendam 2 - Staunton 3 2½-5½ Verslag Veendam
do 28 nov Dwingeloo - Het Kasteel 2½-5½
vr 29 nov SISSA 4 - ESG 2 4-4
vr 29 nov Assen 2 - Van der Linde 2 7-1 Verslag Assen** (met foto's en partijen)
Ronde: 4
ma 09 dec Staunton 3 - Dwingeloo 6-2
di 10 dec Hoogeveen 2 - Assen 2 2-6 Verslag Assen
vr 13 dec Het Kasteel - SISSA 4 5½-2½
vr 13 dec Van der Linde 2 - HSP/Veendam 2 1½-6½ Verslagen HSP/Veendam**
Ronde: 5
ma 13 jan ESG 2 - Het Kasteel 5-3
di 14 jan HSP/Veendam 2 - Hoogeveen 2 3½-4½
do 16 jan Dwingeloo - Van der Linde 2 5-3
vr 17 jan SISSA 4 - Staunton 3 4-4
Ronde: 6
ma 03 feb Staunton 3 - ESG 2 3-5 Verslag Staunton
di 04 feb Hoogeveen 2 - Dwingeloo 3½-4½ Verslag Hoogeveen
vr 07 feb Van der Linde 2 - SISSA 4 2½-5½
vr 07 feb Assen 2 - HSP/Veendam 2 5-3 Verslag Assen
Ronde: 7
ma 03 mrt ESG 2 - Van der Linde 2 5-3 Verslag ESG**
do 06 mrt Dwingeloo - Assen 2 2-6 Verslag Assen***
vr 07 mrt SISSA 4 - Hoogeveen 2 5½-2½ Verslag SISSA*
vr 07 mrt Het Kasteel - Staunton 3 7-1 Verslag Staunton*
Ronde: 8
di 01 apr Hoogeveen 2 - ESG 2 2½-5½ Verslag Hoogeveen
di 01 apr HSP/Veendam 2 - Dwingeloo 4½-3½
vr 04 apr Van der Linde 2 - Het Kasteel 3-5
vr 04 apr Assen 2 - SISSA 4 4-4 Verslag Assen** | Verslag SISSA*
Opstellingen: zie [Opstellingen] in het Menu hierboven.
Teamleiders
Dwingeloo Albert Koops 0592-459990 1946.koopsalbert@hetnet.nl
SISSA 4 Paul van Veldhoven 06-38439320 pvelthoven@hotmail.com
ESG 2 Bastiaan van Os 06-17489016 bwvanos@gmail.com
Het Kasteel Paul Assen 0524-516519 paul_assen@hotmail.com
Staunton 3 Jeroen Groot 06-30431075 jeroengroot@home.nl
Van der Linde 2 Eise Schulting 0597-531674 lammy_eise@hetnet.nl
Hoogeveen 2 Frans van Amerongen 0528-267487 team-2@schaakclub-hoogeveen.nl
Assen 2 Sybrand Houtsma 0592-460544 shhoutsma@hotmail.com
HSP/Veendam 2 Theo Mooijman 0598-622536 thcm@kabel.netvisit.nl
HSP/Veendam speelt zijn thuiswedstrijden op drie verschillende avonden: team 1 op vrijdag in Hoogezand, team 3 op donderdag in Hoogezand en team 2 en team 4 op dinsdag in Veendam (Dukdalf, De Reede 1, 9602 MA Veendam, 0598-620531; aanvang 19.45 uur).
Door de late terugtrekking van Unitas 2 bestaat deze klasse uit 9 teams.
|